Justfog Minifit S

Justfog Minifit S

Marka: Justfog

En geç 15 Temmuz Pazartesi günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 405 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 405 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 12.15 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

810.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Justfog Minifit-S Pod Sistem Kiti, orijinal Minifit tarafından derecelendirilmemiş bir pil ve bir mini poddan oluşan inanılmaz derecede küçük, taşınabilir bir pod cihazıdır. Pürüzsüz mat kaplamalı bilgisayar ve alüminyumdan yapılmıştır ve boyutuna göre dayanıklıdır. MINIFIT-S dahili 420mAh Li-ion pile sahiptir. Pil, pil şarj seviyesine rağmen sabit 3.4v'de kalacak tutarlı bir voltaj çıkış işlevine sahiptir. MAX Çıkış 12 watt watt, MINIFIT-S cihazı üç seviyeli bir ışığa sahiptir Ateş düğmesine bastığınızda pilinizin ne kadar şarj kaldığını size bildirmek için pil göstergesi. 1.9ml e-likit tankına ve 0.8ohm coile sahiptir. Bölmenin, e-sıvıyı doldurmak için kolayca açılan ve bölmenin tabanında aynı hizada kapanan çok güvenli bir kapağı vardır. Kapağın altında, e-sıvının tanka akmasını sağlayan çok küçük iki giriş bulunur. MINIFIT bölmesinde ayrıca uygun hava akışı için ağızlığın altında iki hava deliği bulunur.

minifit s renkleri

Pod Kapasitesi: 1.9ml

Direnç: 0.8ohm

Malzeme: PC, Keten, Fe-Cr-AI

Pod Boyutları: 21.5*14.7*30.6mm

Pil Kapasitesi: 420mAh

Sabit Watt: 12W

Şarj: C tipi USB, DC 5V

Malzeme: PC, Eloksallı Alüminyum

Pil Boyutları: 21.5*15.6*54,4mm

 

Paket İçeriği:

1 * Minifit-S Pod

1 * Minifit-S Kartuş

1 * USB Kablosu

1 * Kullanım Kılavuzu

Aynı kategorideki diğer ürünler: 6

En Son Baktığınız Ürünler

Menü