Loaded Glazed Donut 120ml

Loaded Glazed Donut 120ml

Marka: Loaded

En geç 16 Temmuz Salı günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 90 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 90 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 2.70 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Loaded glazed donuts premium likit, yeni bir lezzet ortaya çıkardı. Gün boyu severek buharlayacağınız çörek aromalı bu likiti yanınızdan ayıramayacaksınız. Bu lezzeti buharlarken sanki özenle hazırlanış olan çöreklerden bir ısırık almışsınız gibi hissedeceksiniz. Loaded glazed donuts 120ml iğne uçlu kapaklı cam şişesinde geliyor.

Daha Fazla Detaylar

180.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

İÇERİK

Çörek| Tarçın |  

Loaded Glazed Donuts Premium Likit, yeni bir lezzet ortaya çıkardı. Gün boyu severek buharlayacağınız çörek aromalı bu likiti yanınızdan ayıramayacaksınız. Bu lezzeti buharlarken sanki özenle hazırlanış olan çöreklerden bir ısırık almışsınız gibi hissedeceksiniz. 

E-sigara camiasındaki birçok ekip ve kişiler bu lezzete tam not verdiler ve çok fazla memnun kaldılar.

Kullanıcıya mükemmel bir lezzet sunar, dengeli bir tada sahiptir ve bütün gün kendisine hayran bıraktırır. Bu lezzetti daha uzun süre tüketebilmeniz için 120ML lik şişesiyle gelerek sizleri uzun bir süre iadere edecektir. Glazed Donuts, 3MG ve 6MG nikotin oranlarında üretiliyor. Bu Premium Likiti satın almak için geç kalmayın. Gittiğiniz her yerde bunun verdiği aromayı severek buharlayacaksınız.

 

VG- PG Oranı: %70 VG- %30 PG

Nikotin Seçenekleri: 3-6mg

Şişe boyutu: 120ml

 

Salt likitler pod mod cihazlar ile kullanıma uygundur. Normal elektronik sigara ürünleri ile kullanıma uygun değildir. Salt likitlerde boğaz yanması olmadığından normal elektronik sigaralarda aldığınız fazla nikotini anlamak oldukça zordur.

 

Aynı kategorideki diğer ürünler: 9

En Son Baktığınız Ürünler

Menü