Smok Nord Kartuş

Smok Nord Kartuş

Marka: Smok

En geç 25 Temmuz Perşembe günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 45 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 45 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 1.35 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


094PMT53

Yeni ürün

Smok Nord Kit; sahip olduğu yedek pod kartuşuna ek olarak 1100mAh dahili bataryası ile güçlendirilmiştir. Smok Nord Kit, kullanıcılarına 10W ile 15W arasından ateş açarak oldukça sağlam ve kaliteli bir vaping sunmaktadır.

Daha Fazla Detaylar

90.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Smok Nord Pod elektronik sigaranın pod mod yedek parçalarından birisi Smok Nord Kartuş olarak bilinmektedir. Smok Nord Kit; yalnızca bir düğmeyle tetiklenebilen oldukça gelişmiş bir pod vape setidir.

Smok Nord Kit'in sahip olduğu iki coil sayesinde Nord mesh 0.6 ohm coiller ve 1.4 ohm düzenli coillerle beraber donatılmıştır. Bu sayede, coillerden birisi kaliteli bir MTL deneyimi sunarken diğeri de aynı şekilde kaliteli büyük buhar elde edilmesini sağlamaktadır.

Smok Nord Kit'in özelliklerinden tam olarak faydalanmak için Smok Nord Kartuş yedek parçasına ihtiyaç duyulmaktadır.

Smok Nord Kartuş; beşli paket halinde satılmaktadır. Pod mod yedek parçaları kategorisinde yer alan bu ürün; mesh 0.6 ohm, regular 1.4 ohm ve seramic 1.4 ohm özelliklerine sahiptir. Ohm seçimi bu üç ohm alternatifi arasından yapılmaktadır. Regular 1.4 ohm; mesh 0.6 ohm ve seramic 1.4 ohm ile birlikte gelmektedir. Mesh 0.6 ohm örgü coil; büyük bulutlar için gerekli olan subohm vaping ve daha hızlı ısıtma için tasarlanmış bir üründür. Regular 1.4 ohm'luk coil ise MTL vaping için tasarlanmıştır. Seramik 1.4 ohm ise CBD yağ ile mükemmel bir uyuma sahiptir. Seramik; yüksek sıcaklık direncine dayanıklı, güçlü ve yüksek stabiliteye uygun bir maddedir. Seramik coile uygulandığı zaman coilinin dayanıklılık seviyesi oldukça yüksek olmaktadır. Seramik 1.4 ohm; yüksek wattlı bir durumda dahi gayet iyi çalışmaktadır. Kullanıcı, Wape'e ateş açtığı zaman, Norn coili e-likiti tamamıyla atomize etme yeteneğine sahip olacaktır. Bu sayede, kullanıcıya en uygun tat sağlanmış olacaktır. Nord coil; Smok Nord Pod ve Smok Nord Pod kiti için tasarlanmış bir üründür. Smok Nord Kartuş; beşli paket olarak satılmaktadır. Bu ürünü, yalnızca yedek parça olarak alanlar yaptıkları tercihten dolayı oldukça memnun olacaktır. Ürün, tartışılmaz bir kaliteye sahiptir.

Smok Nord Kartuş Paket İçeriği:

  • 1 Adet Mesh Coil
  • 1 Adet Regular 1.4
  • 1 Adet Pod

 
Bilgi Kartı
Kartuş Var
Tank Kapasitesi 4.5 ml
Kutu İçi Adeti 2 Adet
Ohm 0.6Ω Mesh ve 1.4Ω

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü