Smok SLM Kartuş

Smok SLM Kartuş

Marka: Smok

En geç 25 Temmuz Perşembe günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 60 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 60 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 1.80 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


094PMT599

Yeni ürün

SMOK SLM Pod yedek kartuşları, çok çeşitli lezzetli salt likitleri barındıracak şekilde basit yan doldurma yöntemiyle akıllıca tasarlanmış, 0.8 mL salt likit kapasitesine sahip benzersiz ve yeniden doldurulabilir kartuşdur. Atomizer haznesi kartuşun içindedir, hava akışı alt hava deliklerinden giren hava akımıyla kompakt bir buharlaşma bölümü oluşturur ve sansasyonel bir MTL içim sunar. %100 orjinal ve Smok SLM Pod cihazına özel üretilmiş bir üründür.

Bir pakette 5 adet kartuş bulunmaktadır.

Daha Fazla Detaylar

120.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Smok SLM Yedek Pod Kartuşu Smok SLM Pod Elektronik Sigara Seti için tasarlanmıştır. 0,8 ml likit kapasitesine ve 1.8ohm direncine sahiptir. Sızıntıyı önlemek ve yoğun bulutlara ve hoş lezzetlere ulaşmak için iki hava tahrikli teknolojiyi kullanır. Bir pakette 5 adet bulunur.

Parametreler:

Kapasite: 0.8ml

Direnç: 1.8ohm

 

Paket İçeriği:

5 adet Smok SLM Yedek Pod Kartuşu

 
Bilgi Kartı
Tank Kapasitesi 0.8 ml
Kutu İçi Adeti 5 Adet
Ohm 1.8Ω

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü