Uwell Popreel N1 Kartuş

Uwell Popreel N1 Kartuş

Marka: Uwell

En geç 15 Temmuz Pazartesi günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 262 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 262 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 7.86 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


098PMT1477

Yeni ürün

525.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Uwell Popreel N1 kartuşlarının her biri 2 ml'ye kadar e-likit tutabilir ve istediğiniz aroma veya nikotin gücüyle kullanılabilir. Uwell Popreel N1 ve Yearn Neat 2 vape kitleri ile uyumlu, her biri yerleşik bir 1.2 Ohm coile sahiptir ve bir sigaraya daha yakın hissettiren bir MTL (Ağızdan Akciğere) soluma için az miktarda buhar üretir.

2ml Doldurulabilir Bölmeler
Yan Dolgu
MTL Vaping
Dahili 1.2 Ohm Coil

Her birinin üzerindeki yan doldurma ağzı sayesinde bölmelerinizi doldurmak çok kolaydır. Çoğu e-likit şişesi ucuna uyacak doldurma portunu ortaya çıkarmak için lastik tapayı çıkarın. Coillerin yerleşik tasarımı, dağınık bobin değişiklikleriyle uğraşmak zorunda kalmayacağınız anlamına gelir, zamanı geldiğinde bakımı azaltmak yerine tüm bölmeyi değiştirebilirsiniz.

Bu kapsülleri 50/50 e-likit ve yüksek PG e-likitlerle eşleştirmenizi öneririz, güzel tuzlar pürüzsüz bir buhar için popüler bir seçimdir.

Kutu İçeriği:

2x Uwell Popreel N1 Doldurulabilir 2ml Kartuş

Aynı kategorideki diğer ürünler: 29

En Son Baktığınız Ürünler

Menü