Voopoo V.THRU Pro Pod Elektronik Sigara

Voopoo V.THRU Pro Pod Elektronik Sigara

Marka: Voopoo

En geç 15 Temmuz Pazartesi günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 697 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 697 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 20.91 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Dikkatinizi çeken ilk şey, Voopoo'nun harika GENE çipinin kullanılmasıdır. Cihazın yan tarafında 5-40w arasında ayarlanabilen watt ile tam boyutlu bir ekran elde edersiniz. Bu cihazların bitişi elde gerçekten harika bir his veriyor ve podlar berabereyken dudaklarda rahat hissettiriyor.

Daha Fazla Detaylar

1,395.00 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Voopoo'dan V Thru Pro sonunda burada ve devam edip 2020 için şimdiye kadarki en iyi pod sürümü ilan edeceğiz. Bir pod cihazından bu kadar etkilenmeyeli uzun zaman oldu ve görünüşe göre Voopoo gerçekten V Thru Pro ile yeni bir standart belirliyor.

Küçük test ünitemizi bir ay boyunca kullandık ve günlük kullanımda - pod bağlantısında herhangi bir yoğuşma birikmesi veya herhangi bir sızıntı yaşamadık. Bobin ömrü de harikaydı - değişiklikler arasında yaklaşık 2 hafta ve seçici olmasaydık daha uzun sürebilirdi. Bu bölmelerdeki lezzet (0.7ohm'u tercih ediyoruz) bizim için sağlam bir 9/10 aldı ve 900mAh pili olduğundan bahsetmiş miydik? Bu, Uwell Caliburn'den (2019'un en iyi pod cihazı seçilen) %73 daha fazla.

Bugünlerde çoğu pod cihazında olduğu gibi, size iki seçenek sunuluyor. Daha fazla hava akışına ve daha fazla buluta sahip daha düşük dirençli bir pod (0,7ohm) veya ağızdan akciğere fanlar için daha sıkı bir çekiş sunan daha yüksek dirençli bir pod (1.2ohm). Kit, hangisinin size en uygun olduğunu görebilmeniz için her biri ile birlikte gelir. Ayarlanabilir bir hava akışı olmasa da, hava akışını hızlandırdıklarını düşünüyoruz.

v thru pro renkler

V.Thru Pro Özellikleri:

Malzeme: Alüminyum Alaşım
Kapsül Malzemesi: PCTG
Pod Kapasitesi: 3ml
Direnç: 1.2ohm veya 0.7ohm pod
Çıkış Gücü: 5-25W
Pil Kapasitesi: 900mAh Dahili Pil

Kutuda ne var:

1 x Voopoo V.Thru Pro Cihaz
1 x V.Thru Pro Yedek Kartuş 0.7ohm
1 x V.Thru Pro Yedek Kartuş 1.2ohm
1 x Type-C Şarj Kablosu
1 x Kullanım kılavuzu

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü