Firmamız Hakkında
Elektronik sigara sektöründe 2015 yılından itibaren faaliyette olan Pod Mod Elektronik Sigara olarak size hizmet vermekten gurur duymaktadır. Gelişen elektronik sigara sektörünü yakından takip ederek ihtiyaçlarınız doğrultusunda kendimizi geliştirip sizlere en iyi şekilde hizmet vermek için çalışmaktayız. Türkiye’de yıllardır hizmet veren köklü firmamız siparişlerinizi en güvenli şekilde itinayla hazırlayıp sizlere ulaştırmaktadır.

Elektronik sigara sektörü sadece cihazlarla sınırlı değildir ve her geçen gün değişerek gelişmektedir. Gelişen ve yeni çıkan bütün elektronik sigaraları, pod cihazları, yedek parçaları, likitleri, n baseleri, salt likitleri sizin için yurt dışından getirmekteyiz.

Elektronik sigaranın değişen ve gelişen bir türüdür. Pod Modlar küçük, hızlı şarj edilebilir, pratik ve kullanımı kolay cihazlardır. Elektronik sigara ve likit seçenekleriyle yenilikleri takip edip en iyi markalarla anlaşarak sizlere farklı seçenekler sunmaktayız. Sizlere en kaliteli orijinal ürünleri, uygun fiyatlarla sunmak misyonumuzdur. Gelişen ve sürekli değişen teknoloji elektronik sigara ve likit sektörünü de etkilemektedir. Bizim vizyonumuz ise, en yeni ürünleri takip ederek ulusal olarak kabul görmüş en kaliteli elektronik sigara, pod mod ve likitleri güvenle sizlere ulaştırmaktır.

Likit ve n base ürünlerinde, en saf maddelerden oluşan n base ve orijinal Premium likitler, elektronik sigara modelleri ve pod mod çeşitleri online mağazamızda bulunmaktadır. Siz müşterilerimizin tercihleri düşünülürek aroma ve likit seçenekleri en geniş yelpazede sunulmaktadır. Yüzlerce çeşidi bulunan likitlerden zevkinize uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Kilo, Nasty, One Hit Wonder, Dinner Lady, Saltica, Cuttwood Pod Mod Elektronik Sigara mağazamızda bulabileceğiniz likit çeşitlerimizdendir. Elektronik sigara da ise Juul, Smok, Voopoo, Vaporesso, Greekvape, Saltica, Justfog, Aspire, Joyetech, Ijoy, Eleaf, Suorin online mağazamız güvencesi ve kalitesiyle ulaşabileceğiniz ürünlerimizden bazılarıdır.

Misyonumuz
Gelişmeleri ve değişiklikleri yakından takip ederek sizlere sunduğumuz en yeni elektronik sigara, premium likit ve nbase ürünlerimize online mağazamızda sizleri beklemektedir. Sektörün öncü firmalarından biri olarak misyonumuz ve vizyonumuz doğrultusunda en kaliteli, orijinal ürünlerimizi uygun fiyatlarla hizmetinize sunmaktan gurur duymaktayız. Bizler hakkında merak ettiğiniz konular için bizim ile iletişime geçiniz.


En Son Baktığınız Ürünler

Herhangi bir ürün yok

Menü