Bo Power (Bo One Powerbank)

Bo Power (Bo One Powerbank)

Marka: Jwell

En geç 15 Nisan Pazartesi günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 60 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 60 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 1.80 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


024PMT661

Yeni ürün

BO Vaping'in BO Güç Bankası, mükemmel bir aksesuar! Devasa bir dahili bataryaya sahip olan Bo One rahatça yuvasının içinde! Bo One, Bo Power Bank'ın içindeyken kullanılabilinir! Bo Power, 1500mah'lık geniş kapasitesiyle güç rezervi görevi görerek Bo One'ınızı şarj eder! 

Daha Fazla Detaylar

120.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

BO Güç Bankası her BO kullanıcı için bir vazgeçilmezdir! Bu şarj ve saklama istasyonuyla, BO Vape'iniz güvende kalacak ve en az 3 defaya kadar şarj edebilecektir. Mikro USB bağlantısı sayesinde kendi kendine şarj oluyor. Güç bankası 1500mAh kapasiteye sahiptir.Güçlü Bo şarj istasyonu, mikro USB bağlantısı aracılığıyla Bo'nuzu 4 defaya kadar şarj edebilen 1500 mAh pil içerir. Çıkarılabilir siyah suni deri kılıfı ile Bo One cihazınız için şık bir saklama çantası ve ekstra bir Bo kapağı görevi görür. Bu taşınabilir güç istasyonu, BO'nuzu tek bir şarjla 4 defaya kadar şarj edebilir. Size hareket halindeyken tam özgürlük veren bir güç paketi ile cihazınızı güvende tutun. 4 renk seçeneği mevcuttur. Maksimum vaping özgürlüğü sağlamak için mükemmel bir aksesuardır. Bu USB şarj cihazı, cihazınızı her yerde şarj etmenizi sağlarken, kullanışlı 70 cm kablosu ile şarj olurken vape yapmaya devam edebilirsiniz.

PARAMETRELER

  • 1500 mAh
  • 4 defaya kadar şarj edin
  • Pil Seviyesi Göstergesi
  • Kullanımı kolay
  • Manyetik Bağlantı
  • Manyetik deri kılıf

 

PAKET İÇERİĞİ

  • 1 adet Güç Bankası

Aynı kategorideki diğer ürünler: 12

En Son Baktığınız Ürünler

Menü