Aspire Flexus Q Kartuş

Aspire Flexus Q Kartuş

Marka: Aspire

En geç 17 Haziran Pazartesi günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 100 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 100 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 3.00 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


079PMT1802

Yeni ürün

200.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Aspire Flexus Q kartuş, Flexus Q elektronik sigara kitinize uyan, kullanımı kolay bir yedek parçadır. 2 ml'ye kadar likit tutabilir ve Aspire Flexus coil serisiyle uyumlu olduğu için, bir MTL (Ağızdan Akciğere) vaping stilini deneyimleyeceksiniz. Her iki coil de ayrı satılır ve bir sigaranın solunmasını taklit ederek daha gizli bir buhar miktarı oluşturur.

Doldurulabilir 2ml Kapsül
MTL Elektronik Sigara
Aspire AF Coil Uyumlu
Yan Dolgu
50/50 ve Yüksek PG Likitleri Destekler

Flexus Q pod'unuzu doldurmak için yan taraftaki silikon tapayı çıkarmanız yeterlidir ve 2 ml'ye kadar likit ile doldurabilirsiniz. 0.6 Ohm coil, 1.0 Ohm versiyonundan biraz daha fazla buhar üretir, ancak her ikisi de mesh yapısı sayesinde gelişmiş bir tat sunar. En iyi sonuçlar için, hangi coili seçerseniz seçin, 50/50 veya yüksek PG konsantrasyonuna sahip bir likit kullanmanızı öneririz.

Kutu İçeriği

1* Aspire Flexus Q Kartuş

Aynı kategorideki diğer ürünler: 11

En Son Baktığınız Ürünler

Menü