Dinner Lady Flip Flop Lychee Salt Likit

Dinner Lady Flip Flop Lychee Salt Likit

Marka: Dinner Lady

En geç 03 Haziran Pazartesi günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 287 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 287 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 8.61 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

 

Dinner Lady Flip Flop Lychee Salt Likit; tüm beklentilere cevap verecek muhteşem bir yaz kokteyli, büyük bir  turunçgil patlaması ile yaz meyveleri lezzet şöleninde buluştu. Bu şölene inanılmaz bir buz fırtınası da eşlik edince Dinner Lady Flip Flop Lychee ortaya çıktı. 


Daha Fazla Detaylar

575.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Lychee lezzet görkemi her nefes alıp vermede damak tadınızı yenileyip lezzet tomurcuklarınızı okşayan salt likit ile siz kullanıcıların kolay kolay vazgeçemeyeceği bir şekle dönüştü. Dinner Lady Flip Flop Lychee  teneffüs ederken, bileşenindeki narenciye aromaları  tat tomurcuklarınızı gıdıklamak için özenle bir araya getirildi. Damak tadınızı her puftan sonra tekrar tazeleyen heyecan verici bir lezzet  kombinasyonu ile siz vaperlerin kullanırken  en fazla keyif alması hedeflendi.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü