Dr Vapes Gold Likit 60ml

Dr Vapes Gold Likit 60ml

Marka: Dr Vapes

En geç 25 Nisan Perşembe günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 137 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 137 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 4.11 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Tatlı lychees ve meyveli patlamanın eşsiz bir dokusudur, Gold Panther, saf altın olan tropikal lychee e-likitin lezzetli meyveli bir yorumudur.

Daha Fazla Detaylar

275.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Bu "Sıvı Altın", en iyi mangolar, guavalar ve en ufak bir buz parçası tarafından hızla desteklenen taze ballı liçilerle bir araya getirilir. Sonuç? Patlayıcı bir tropikal vuruş! %70 Liçi, %15 Mango %10 Guava %5 Buz.

 

Malzemeler 0mg, 3mg ve 6mg için :

Bitkisel Gliserin (≤78%)

Aromalı Propilen Glikol (≤%22)

Nikotin: %0 (0mg), ≤%0,3 (3mg), ≤%0,6 (6mg)

 

Malzemeler 12mg ve 18mg için :

Bitkisel Gliserin (≤%50)

Aromalı Propilen Glikol (≤%50)

Nikotin: ≤%1,2 (12mg), ≤%1,8 (18mg)

 

Dr-Vape Panther Series Gold 60 ml, tatlı lychees ve meyveli patlamanın eşsiz bir dokusudur, Gold Panther, saf altın olan tropikal lychee e-likitin lezzetli meyveli bir yorumudur!

Panther Serisi Dr-Vape, Blue Slush'ın en iyi tadı için iştahınızı tatmin etmek için dengeli ve dinamiktir. Bu yüzden acele edin, sınırlı stoklar mevcut, satış noktamızı ziyaret edin veya çevrimiçi siparişinizi verin.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 9

En Son Baktığınız Ürünler

Menü