Eleaf EC Coil 5'li Paket - 0.3 Ohm

Eleaf EC Coil 5'li Paket - 0.3 Ohm

Marka: Eleaf

En geç 22 Nisan Pazartesi günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 75 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 75 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 2.25 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


082PMT619

Yeni ürün

Eleaf size daima en iyiyi sunmak için EC head'i tüm cihazlara uyumlu olarak geliştirdi. Bu nedenle, EC head, ijust 2, just s, melo 3 ve diğer atomizerlerinizi daha verimli kullanabilirisiniz.. Daha iyi bir buhar sağlamak için ısıtıcı teller 0.4mm kalınlığında üretilmiştir.

Daha fazla duman isteyen kullanıcılarının taleplerini, büyük hava deliği ile daha fazla hava yolu açarak karşılar.

Daha Fazla Detaylar

150.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Hazır coil kullananların ilk tercihleri arasında yer alan Eleaf EC Coil 0.3 ohm 5 li Paket, cihazınızdan daha fazla performans almanızı sağlamaktadır.

Eleaf EC Coil 0.3 ohm 5 li Paket, ile uyumlu olan cihazları aşağıda sizler için listeledik. Kullanıcılara daima en iyi ürünleri sunmak için çalışan Eleaf markası cihazlar ile elektronik sigara keyfine doyamayacaksınız. Yoğun buhar performansı ve yumuşak boğaz vurumu ile keyifli içim deneyimi yaşayacaksınız.

Eleaf EC Coil 0.3 ohm, yanında yer alan tırnaklar cihazınıza daha sıkı takmanızı sağlayacaktır. Likit aromasının lezzetini saf bir şekilde sunması için marka coili %100 organik pamuktan üretmiştir.

Parametreler:

Eleaf 0.3 Ohm Coil uyumlu cihaz:

Eleaf iJust 2

Eleaf ijust 2 mini

Eleaf istick pico

Eleaf melo 2

Eleaf melo 3

Eleaf melo 3 mini

Eleaf İjust S

 


Paket İçeriği:

Eleaf EC Coil 5'li Paket - 0.3 Ohm

 
Bilgi Kartı
Kutu İçi Adeti 5 Adet
Ohm 0.3Ω

Aynı kategorideki diğer ürünü: 1

En Son Baktığınız Ürünler

Menü