Halo Ultra Salt Torque 56 Likit

Halo Ultra Salt Torque 56 Likit

Marka: Halo

En geç 03 Haziran Pazartesi günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 345 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 345 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 10.35 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Halo Ultra Salt Torque 56 Likit      

Halo Ultra Salt Torque 56 Likit Yoğun, filtrelenmemiş tütün aroması, yoğun naturel, bir tütün deneyiminin tadını çıkarmaya aday olanlar  için formüle edilmiştir. Tüm karmaşık nüanslardan arınmış birinci kalite bir likit olan Torque 56 Nic Salt, diğerlerinden farklı olarak efsane boğaz vuruşu sağlar.
Her açıdan beklentileri karşılamayı hedefleyen ( A++) kalite  Halo, Ultra Salt Torque 56 Likit ürününde tütün etkisini ilk andan itibaren görebilme ayrıcalığını sunması ile ön plana çıkmaktadır.
olağanüstü  içeriğiyle en iyi sonuçların  alındığı her vuruşta müptela sayısını artıran Torgue daha şimdiden vazgeçilmezler arasındaki yerini sağlamlamış görünüyor.

Daha Fazla Detaylar

690.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Halo ultra salt likit serisi, daha yumuşak bir buhar deneyimi için salt bazlı nikotin kullanan Ultra Tuzlarından yapılmıştır. Ultra Salt Nic, düşük güçlü cihazlarda kullanılacak yüksek konsantrasyonlu nikotin salt Likit'leridir. Farklı olmayan şey kalitedir. Standart sıvılarımız gibi güzel tuzlarımız, yalnızca güvenebileceğiniz kaliteli malzemelerden yapılır. Her zevke ilk etapta neden bizi seçtiğinizi hatırlatacak. Kaliteye olan bağlılığımız emsalsiz kalır.

  • Nikotin : 35mg-50mg
  • Vg-Pg Oranı : 50vg / 50pg
  • Menşei : USA ( Amerika )
  •  İçerik: Filtrelenmemiş tütün     
  • Sert tütün lezzeti içerir.
  • 30ML Şişelerde
  • 50%PG / 50%VG

Aynı kategorideki diğer ürünler: 6

En Son Baktığınız Ürünler

Menü