IVG Summer Blaze Likit 60ml

IVG Summer Blaze Likit 60ml

Marka: IVG Likit

En geç 03 Haziran Pazartesi günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 137 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 137 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 4.11 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Karışık yaz meyveleri ile karıştırılmış Sicilya tarzı serin limonata

Daha Fazla Detaylar

275.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Canlı ve ferahlatıcı bu lezzet, muhteşem tatlı bir meyve tabanına sahip klasik, pürüzsüz ve keskin bir limonata aromasıdır.

Yaz mevsiminin çok hızlı bir şekilde yaklaşmasıyla, bu bunaltıcı günleri hiç terlemeden atlatmanıza yardımcı olacak serinletici meyve sularına koleksiyonunuzda ihtiyacınız olacak. Atmosferdeki nemli, rahatsız edici his nedeniyle herkesin biraz daha huysuz ve kolayca tedirgin hissettiği daha sıcak aylardan gelen stresi hepimiz biliyoruz. Bu, tüm yazın en kavurucu günlerinde her zaman elverişli gibi görünen klima hizmet dışı olduğunda daha da geçerlidir. Bu yüzden, genellikle kış boyunca modunuzu doldurduğunuz tüm o ağır, hantal, zengin karışımları unutun ve kendinizi aynı rahatlamış hissetmenizi sağlayacak bu saf, hafif, serinletici karışımla işleri biraz değiştirin. olabildiğince sakin ol. Bu, piyasada bulunan birçok meyve bazlı meyve suyundan farklı, gerçekten eşsiz ve harika bir meyve aroması kombinasyonudur. Bu gerçekten her zaman yanında olmak isteyeceğiniz yeni zımbalardan biri olabilir. IVG E Liquid, her vaping seansından en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayacak bir yaratıcılık ve kalite sunacak çok ilginç, nüanslı karışımlar geliştirir. Takımlarındaki yapımcılar, ellerinden geldiğince saygı duymadan ve denemeye mecbur hissetmeden edemeyeceğiniz zanaatları için bariz bir tutkuya ve beceriye sahipler. Blue Raspberry, dolgun, sulu yaban mersini ile hafif ekşi, taze ahududu ve tadı çok daha fazla artıran bir miktar mentol ile harmanlanır.

Boyut: 60ml
Lezzet profili: Kayısı, Narenciye, Limonata, Misket Limonu, Karışık Meyveler, Şeftali
PG50/VG50
İngiltere'de yapıldı

Aynı kategorideki diğer ürünler: 8

En Son Baktığınız Ürünler

Menü