Joyetech Teros One Pod Mod

Joyetech Teros One Pod Mod

Marka: Joyetech

En geç 18 Haziran Salı günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 130 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 130 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 3.90 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Joyetech Teros One Pod Mod, minimal tasarımı, 650mAh dahili pili, 2ml salt likit kapasitesiyle size tüm gün kullanabileceğiniz bir pod mod deneyimine davet ediyor.

Joyetech TEROS ONE 13W Pod Sistemi, gelişmiş bir çekmeli aktive edilmiş ateşleme mekanizması, entegre 650mAh şarj edilebilir pil içeren ve buna uyumlu bir premium pod sistemidir.
Direkt voltaj bazlı bir çıkışta çalışır. Oldukça büyük miktarda entegre 650mAh şarj edilebilir pil içeren Joyetech TEROS ONE'ın şasisi orta derecede darbelere karşı dayanıklıdır.
Yüzeyi ya da dışını lekeleyecek işaretleri Düğmelere veya ekranlara duyulan ihtiyacı ortadan kaldıran TEROS ONE, pil ömrünü korur ve şarjı yeniden amaçlandırır
nefesteki en ufak çekimlerde lezzetli buharlar çıkarır. Üç güç seviyesine sahip olan TEROS ONE 13W Pod Sistemi, en pikaptaki bebekleri bile memnun edecek şekilde uyarlanabilir.

Joyetech TEROS ONE 13W Pod Sistem Özellikleri
Boyutlar - 81 mm'den 29 mm'ye 15 mm
Entegre 650mAh Şarj Edilebilir Pil
Maks. Watt Çıkışı: 13W
Doğrudan Gerilim Bazlı Çıkış
3 Güç Seviyesi - Düşük, Orta ve Yüksek
Çinko Alaşımlı Şasi Yapımı
Aktif Ateşleme Mekanizması Çizin
Güç + Mod Ayar Düğmesi
LED Pil Ömrü Gösterge Işığı
Manyetik Pod Bağlantısı
Düşük voltaj koruması
Kısa devre koruması
Atomizer Koruması
MicroUSB C Tipi Bağlantı Noktası
Moussaieff Kırmızısı mevcuttur

Paket İçeriği
1 Adet TEROS ONE Batarya
1 Adet TEROS ONE Kartuş
1 Adet E-Sıvı Şişesi
1 Adet C Tipi USB Kablosu
1 Adet İpi
1 Adet Kullanım Kılavuzu
1 Adet Uyarı Kartı

Daha Fazla Detaylar

260.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Joyetech Teros One Pod Mod, cam malzeme kullanan Joyetech'in ilk Pod Mod cihazıdır ve sizi kalabalıktan ayıracak çarpıcı ve lüks bir görünüm verir. Pod Mod deneyiminizi daha pürüzsüz ve daha keyifli hale getirmek için nefes sensörü kullanır. Yenilikçi doldurma sistemi, sızıntı önleme sistemini geliştirirken dolum deneyiminizi kolaylaştıracaktır. 650mAh pil kapasitesi, 2ml doldurulabilir kartuş, farklı mesh coil sistemleri, TYPE-C Fast Charge ve çeşitli güç modları ile paketlenmiş olan TEROS ONE size keyifli ve unutulmaz bir elektronik sigara deneyimi yaşatacak.

En Son Baktığınız Ürünler

Menü