Loaded Raspberry Eclair 120ml

Loaded Raspberry Eclair 120ml

Marka: Loaded

En geç 21 Haziran Cuma günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 162 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 162 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 4.86 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Loaded Raspberry Eclair likiti, krema dolgulu bir ekler alıp onu zengin çikolata sosu ve taze sulu ahududu ile kaplar. Size en sevdiğiniz tatlıyı hatırlatacak lüks bir tada sahiptir. Nefes aldığınızda çikolata tadı anında fark edilir. Çikolatanın ipekliği, damakta ekşi ve tatlı ahududu patlarken dilinizi kaplar. Tereyağlı hamur işi tadı, inanılmaz derecede zengin muhallebi, nefes verirken dilinizi doyurmadan önce damak tadınızın üzerinde kayar.

Daha Fazla Detaylar

325.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

İÇERİK

Ekler | Çikolata | Krema | Ahududu 

Loaded bir kez daha tatlıya düşkün olan herkes için mükemmel bir lezzet buldu. Loaded likit 120ml'den Raspberry Eclair, krema dolgulu bir ekler alır ve onu zengin çikolata sosu ve taze, sulu ahududu ile kaplar . Size en sevdiğiniz tatlıyı hatırlatacak lüks bir tada sahiptir.

Nefes aldığınızda çikolata tadı anında fark edilir. Çikolatanın ipekliği, damakta ekşi ve tatlı ahududu patlarken dilinizi kaplar. Tereyağlı hamur işi tadı, inanılmaz derecede zengin muhallebi, nefes verirken dilinizi doyurmadan önce damak tadınızın üzerinde kayar.

Kalori olmadan istediğiniz zaman geleneksel bir hamur işi lezzeti ile kendinizi şımartın .

 

VG- PG Oranı: %70 VG- %30 PG

Nikotin Seçenekleri: 3-6mg

Şişe boyutu: 120ml

 

Salt likitler pod mod cihazlar ile kullanıma uygundur. Normal elektronik sigara ürünleri ile kullanıma uygun değildir. Salt likitlerde boğaz yanması olmadığından normal elektronik sigaralarda aldığınız fazla nikotini anlamak oldukça zordur.

 

Aynı kategorideki diğer ürünler: 8

En Son Baktığınız Ürünler

Menü