Lost Vape Centaurus Q80 Kit

Lost Vape Centaurus Q80 Kit

Marka: Lost Vape

En geç 17 Haziran Pazartesi günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 875 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 875 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 26.25 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

1,750.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Lost Vape Centaurus Q80 Pod Kit, Lost Vape'in en yeni sürümüdür ve bu harika pod mod kitinin İngiltere'deki ilk stokçusu olmaktan bir kez daha gurur duyuyoruz. Lost Vape'deki arkadaşlarımıza müteşekkiriz, bunları ilk olarak size getirme zevkini yaşadık. Özetle, UB Ultra Pod'lu Centaurus Q80 Pod, maksimum 80 watt güç pompalayabilen ve yeni UB Ultra bobin takılıyken hoş bir likit kapasitesi tutan harici tek bir 18650 pile sahiptir.

UB Ultra Pod'lu Lost Vape Centaurus Q80 Pod Kiti, üstün Quest 2.0 çipi ve yeni nesil bir arayüz ile donatılmıştır. Bu nispeten hafif pod mod kiti, maksimum 80W güç sağlayan harici tek bir 18650 pil kullanır. Düğmeler sağlamdır ve son derece ergonomik bir şekilde yerleştirilmiştir, rahat bir tutuş ve erişimi kolay kullanım sağlar.

 

Kutu İçeriği

Centaurus Q80 Mod
UB Ultra Boş Kartuş
UB ULTRA M3 Coil 0.15ohm
UB ULTRA M1 Coil 0.3ohm
4 adet O-Halka
Kullanım kılavuzu
C Tipi Kablo
Garanti belgesi

Aynı kategorideki diğer ürünler: 3

En Son Baktığınız Ürünler

Menü