NAKED Salt Likit

NAKED Salt Likit

Marka: Naked

En geç 18 Haziran Salı günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 347 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 347 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 10.41 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Orjinal Naked 100 Salt Likit

Naked 100 Salt E-Likit, Sub-Ohm Tank sistemlerinde kullanılmak üzere tasarlanmamıştır. Nkd 100 Salt Likit, doldurulabilir pod sistemleri için tasarlanmıştır. Nkd 100 E-Likit mililitrede önemli ölçüde daha yüksek nikotin seviyeleri içerdiğinden doğru şekilde kullandığınızdan emin olun.

Daha Fazla Detaylar

695.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

En Iyi Salt Likit!

Naked 100 Salt E-Likit, tuz bazlı nikotin ile yapılan favori Naked 100 aromasıdır. Kapalı buhar cihazları ve kapsül sistemleri için özel olarak üretilen Naked 100 Salt, sürekli olarak pürüzsüz ve lezzetli bir vape deneyimi sağlar. Naked 100 Salt E-Likit koleksiyonu şu tatlardan oluşur: American Patriots, Brain Freeze, Polar Breeze, Really Berry, Lava Flow, Hawaiian Pog, Amazing Mango, Green Blast ve Very Cool.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 19

En Son Baktığınız Ürünler

Menü