Ripe Vapes VCT Strawberry Likit 30ml

Ripe Vapes VCT Strawberry Likit 30ml

Marka: Ripe Vapes

En geç 18 Haziran Salı günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 345 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 345 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 10.35 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Ripe Vapes VCT Strawberry Likit 30ml    

Çocukluğumuzdan bu yana hiç bıkmadan her seferin de daha büyük coşkuyla, haz alarak tükettiğimiz adeta ayrılmaz ikili çilek ve vanilyanın muhteşem uyumu muhallebiye dönüştüğünde...daha cümleyi tamamlamadan ağzınızın sulandığı adeta haşarı çocuksu enerjiyi yeniden yaşatan Strawberry. İşte bu muhteşem tatları tütünle birleştirince her pufta bir kaşık muhallebi yiyormuş izlenimi veren Ripe Vapes VCT Strawberry likit ile derinden gelen dayanılmaz ince tütün aroması lezzet notalarını okşayarak yıldızları yeniden keşfediyormuş izlenimi yaratır. Sizler damağınızdaki pürüzsüz,  kremsi dokuyla sayısız vurumla baş  başa kalabilirsiniz. Bundan sonra bu vazgeçilmezi VCT Strawberry Likit Ripe Vapes  Salt ile 30ml ile deneyimleyebilirsiniz.

Daha Fazla Detaylar

690.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

PAKET İÇERİĞİ : 

  • Strawberry Likit 30ml
  • Ripe Vapes VCT 

Aynı kategorideki diğer ürünler: 17

En Son Baktığınız Ürünler

Menü