Ez Duz IT Ruthless Salt Likit

Ez Duz IT Ruthless Salt Likit

Marka: Ruthless

En geç 03 Haziran Pazartesi günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 124 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 124 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 3.72 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Ruthless marka salt likit, popüler tatlı meyve karışımının sert bir versiyonunu EZ Duz'ü elektronik sigara kullanıcılarına sunar. Çilekleri ve karpuz aromalarını birleştirdiğinizde nasıl bir tad sizi bekliyor tahmin edin. Bu ikili lezzetin birleşimi mükemmel bir şekilde dengelenmiş ve tadı damağınızda kalacağına eminiz.

Elektronik sigaralar, son yıllarda sigaradan uzaklaşmak için kullanılan alternatif yollar arasında yer alıyor. Aslında nispeten de olsa etkili olduğunu söyleyebileceğimiz bu yapılar, birçok markanın farklı tasarım ve fiyatlardaki ürünleri ile dikkatleri büyük ölçüde üstüne çekiyor.

Daha Fazla Detaylar

249.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi


Ruthless Salt Ez Duz It, özellikle elektronik sigarada alışılagelmiş tatlar seven kişiler için ideal nitelikli olabilirler. Bildiğiniz üzere, elektronik sigara sistemi; USB ile şarj edilebilen, kartuş ve likidin bir araya gelerek kullanıldığı, unsurlar arasında yer almaktadır. İçerisinde yer alan benzoik asit ve nikotin sigarayı bırakma konusunda size destekleyici olurlar.

Elektronik sigara, özellikle kokusuz olması, hatta aroması ile çoğu zaman dışarıya hoş bir koku bırakmanıza imkan sağlayan, sakal ve bıyıkları sarartmayan, bu sebepten de çoğu kişinin favorisi olmuş durumda olan yapılardandır.

Ruthless Salt Ez Duz It Likit Özellikleri

Ruthless Salt Ez Duz It, aslında oldukça tercih edilen bir aroma. Bu aromanın bu denli çok tercih ediliyor olmasındaki başlıca etkenler arasında içeriğinde çilek ve karpuzun bulunması yer alıyor. Özellikle egzotik meyveleri sevenler ve bunları çeşitli yollarla tatmayı sevenler için, elektronik sigarada bu meyvelere vermek oldukça akıllı. Pek çok farklı fiyat seçeneği ile çeşitli mağazalar ya da internet sitelerinde bu ürünü bulabilmek mümkündür.

Bununla beraber, 30 ml’lik seçeneği ile Ruthless Salt son derece tercih edilen likitler arasında yer almaktadır. Kullanımınıza da bağlı olarak ortalama 25-30 gün kullanabileceğiniz ürün, kolay bir şekilde elektronik sigaranıza enjekte edilebilir. Özellikle hafif tuzlu ve buhar çıkaran yanıcı bir sıvı olma özelliği gösteren maddeler ile bir araya geldiğinde, bu aromadan çokça zevk alabilirsiniz. Sigarayı bırakma niyetinde iseniz, alternatif likitleri elektronik sigaralar ile deneyerek bir ön alıştırma yapabilirsiniz.

Elektronik Sigara Kullanımı

Elektronik sigara kullanımı aslında oldukça basittir. Piyasada birbirinden farklı özellikler ve fiyatlar ile bulabileceğiniz elektronik sigaralar, kartuş ve likitlerin bir araya getirilmesi ile çalışırlar. Çoğu zaman sigarayı bırakmak amacı ile çoğu zaman da kişilerin bu durumdan hoşnut olması ve zevk alması sebebi ile sıklıkla tüketilen elektronik sigaralar, dünya çapında yaygınlaşmıştır.

İçeriğinde nikotin barındırmakla beraber, etkileri yine sigar kadar tehlikeli olan bu ürün, maliyet ve kullanım açısından sigaradan çok daha avantajlıdır. Bu sebepten de çokça tercih edildiği söylenebilmektedir.

Ruthless Salt Ez Duz It kullanılarak likit ve kartuşu birleştirebilir, daha sonra da elektronik sigaranızı kullanmaya başlayabilirsiniz. Şarjı bittiğinizde doldurmanız gereken ürün, likidi bittiğinde yeni likit alarak kullanılabilmektedir.

Avantajları bir hayli fazla olan ürünü, gönül rahatlığı ile kullanabilmek için yapmanız gereken güvenilir bir siteden temin etmek olacaktır. Yalnızca çilek ve karpuz aromalı değil, aklınıza gelebilecek birçok aromayı doğrudan elektronik sigarada kullanmak üzere çeşitli internet sitelerinden temin edebilmeniz mümkündür.

Sipariş Nasıl Verilir?

Ürünü sipariş vermek için önce, fiyatları incelemeli ve mutlaka orijinal ürün sunan bir mağazadan alışveriş yapmalısınız. Ürün, Amerika menşeili olduğundan dolayı ithal edilmekte, bu sebepten ötürü de alışveriş sırasında dikkatli olmazsanız sahte ürünler ile karşılaşma riskiniz bir hayli yüksektir.

Ruthless Salt Ez Duz It, hem hoş kokulu, meyve aromalı hem de aynı zamanda buhar çıkmasına imkan sağlayacak kadar tuzlu olacak şekilde satışa sunulmaktadır. Uzun süre kullanmanız halinde, ürün sayesinde sigarayı bırakmanız mümkündür. Pek çok kişi bu yolla sigarayı bırakmaktadır. Dikkatli bir şekilde kullanmanızda fayda bulunuyor. Siz de bu ürünü almayı tercih edebilirsiniz. Ürün 1 yıla yakın bir süre ile kullnılabilir.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 7

En Son Baktığınız Ürünler

Menü