Ruthless Nicotine Salt Swamp Thang on Ice 30ml

Ruthless Nicotine Salt Swamp Thang on Ice 30ml

Marka: Ruthless

En geç 25 Temmuz Perşembe günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 67 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 67 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 2.01 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Standart e-sigara ve mod e-sigara modelleri için üretilmiş ekşi elma lezzeti şimdi pod elektronik sigara modelleri için üretilmiş salt likit içeriği ile buluşuyor. Ruthless Salt Swamp Thang Salt Likit, pod e-sigara kullanıcıları için özel olarak üretilmişti. Salt Swamp Thang Salt Likit ile ekşi elma lezzetini gün boyunca yaşayabilirsiniz.

Daha Fazla Detaylar

135.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

İÇERİK

Ekşi elma şekeri | Mentol

Ruthless Nicotine Salt Swamp Thang on Ice 30ml, tatlı ekşi yeşil elma lezzetini bir parça buz ekleyerek daha da ferah hale getiriyor.

 

VG- PG Oranı: %50 VG- %50 PG

Nikotin Seçenekleri: 35-50mg

Şişe boyutu: 30ml

 

Salt likitler pod mod cihazlar ile kullanıma uygundur. Normal elektronik sigara ürünleri ile kullanıma uygun değildir. Salt likitlerde boğaz yanması olmadığından normal elektronik sigaralarda aldığınız fazla nikotini anlamak oldukça zordur.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 7

En Son Baktığınız Ürünler

Menü