Swamp Thang Ruthless Salt Likit

Swamp Thang Ruthless Salt Likit

Marka: Ruthless

En geç 25 Temmuz Perşembe günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 60 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 60 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 1.80 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Ekşi elma şekerli şekerleme aromaları içerir.

Daha Fazla Detaylar

120.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Ruthless ekşi elma, gevrek turtalı şekerli şekerlemeyi ağız sulandıran Swamp Thang isimli salt likiti kullanıcılara sundu. Aşırı tatlı olmayan ekşi elma aromalı likit arayışındaysanız, Swamp Thang tamda size göre. Ekşi elmalı turtalarını aratmayan Swamp Thang ferahlatıcı elma aromasına bayılacaksınız.

Ruthless Salt, elektronik sigara kullanan pek çok kişinin likit ürünlerini satın aldığı markalar arasında yer almaktadır. Bildiğiniz gibi elektronik sigara kullanımı son 20 yılda ciddi şekilde artmış, ülkemizde de elektronik sigara tercih eden kişilerin sayısında da ciddi bir yükselme yaşanmıştır.

Bu durumun pek çok sebebi bulunmakla beraber, elektronik sigaranın tütüne göre maliyetinin çok daha düşük olması, bir cihazın oldukça uzun ömürlü olması, koku bırakmaması ve pek çok kullanıcı için de içimi keyifli olması, örnek olarak gösterilebilmektedir.

Ruthless Salt’ın sevilen ürünlerinden bir tanesi de Swamp Thang olarak karşımıza çıkmaktadır. Bugün, elektronik sigara kullananların birçoğu, özellikle likit ürünlerini Ruthless Salt’tan temin etmektedir.

Swamp Thang Ruthless Nasıl Bir Ürün?

Ruthless Salt Swamp Thang kullanacaksanız, size ürün hakkında birraz bilgi verelim. Özellikle ekşi elma tadını sevenlerdenseniz, ürünün aromasının bu yönde olması hoşunuza gidecektir.  Aynı zamanda tuta tadını sevenler için bu iki tadı birleştiren ve ortaya Swamp Thang’i piyasaya süren marka, oldukça tercih edilmektedir.

Markanın pek çok ürünü bulunmakla beraber; turta ve ekşi elma tadının hakim olduğu bu ürünü gönül rahatlığı ile kullanabilmeniz mümkündür. Swamp Thang, bu ürünü kullanan çok kişinin favorisidir. Nikotin oranı şişe başına 35 mg olmakla beraber, şişe boyutu 30 mL olarak bilinmektedir. Hem uygun fiyatlı hem de aynı zamanda sigarayı bırakmanıza imkan sağlayacak bir salt likit tavsiyesi arayışındaysanız, Ruthless Salt’ın ürünleri sizin için ideal nitelikli olabilmektedir.

Ekşi elma ve turta tatları bu üründe hakim olsa da ürünü tadarken, tuzlu ve boğazı hafif yakan bir tat almanız olası. Bu durum, ürünün buhar miktarı ile doğru orantılı. Likit içerisinde yer alan hafif tuzlu bir sıvı buharın bu denli fazla olmasına imkan sağlıyor. Siz de Swamp Thang’i kullanarak sigarayı bırakma konusunda ilk adımı atabilirsiniz.

Swamp Thang Ruthless Dışında Başka Likitler Tercih Edebilir Miyim?

Ruthless Salt’ın piyasaya sürmüş olduğu tek ürünü Swamp Thang değil. Eğer markanın ürünlerini denemek isterseniz, elektronik sigara kullanıcıları için sunmuş olduğu kitleri deneyebilir ve size uygun olan ürünü kullanmaya başlayabilirsiniz. Ürün, sipariş ettikten sonra derhal adresinize gelmekle beraber, yurt dışından ithal edildiği için fiyatları biraz da olsa pahalı görülebilir.

Ancak sigara ile bir kıyaslama yapıldığında, elektronik sigara maliyetinin hatrı sayılır derecede sigara içen bir bireye göre çok daha az olduğunu söylemek mümkün olacaktır.

Yalnızca Ruthless Salt’ın değil, daha birçok markanın likit ürününe sitemiz üzerinden ulaşabilmek ve satın alım gerçekleştirebilmek mümkündür. Bununla beraber, Ruthless, özellikle son yıllarda en çok tercih edilen ve kullananların da memnun kaldığı ürünler arasında yer almaktadır.

Nikotin içeren, böylece sigarayı bırakmak isteyen bireydeki nikotin ihtiyacını gideren, daha fazla alanda kullanım imkanı sunan ve en önemlisi de koku bırakmayan ürün, elektronik sigara kullanıcıları tarafından tercih edilmektedir. Siz de arzu etmeniz halinde bu ürünü internetten sipariş verebilir ve uygun fiyatlar ile kullanabilirsiniz. Likitin ne zaman biteceği, sizin kullanımınıza bağlıdır. Ancak ortalama bir kullanım ile bir likidi 25-30 gün arasında kullanabilmek mümkündür.

Ruthless Salt’ın başlangıç kitinde yer alan likitleri deneyerek siz de elektronik sigarayı deneyebilirsiniz. Swamp Thang, pek çok kullanıcı için favori ürünler arasında yer almaktadır. Hem uygun fiyatlı, hem de uzun süre kullanım imkanı sunan marka, müşteri isteğine de bağlı olarak piyasaya sürekli olarak yeni ürünler sürmektedir.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 7

En Son Baktığınız Ürünler

Menü