Ruthless Paradize 120ml

Ruthless Paradize 120ml

Marka: Ruthless

En geç 29 Olabilir Çarşamba günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 60 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 60 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 1.80 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Tropik bir kaçışa ihtiyacın var ama vaktin yokmuş gibi mi hissediyorsun? Sadece bu favori moda ulaşın ve bu endişelerin uçuruma sürüklenmesine izin vermek için Ruthless Ejuice 120ml’nin birkaç damlasını alın. Bu olağanüstü ferahlatıcı meyve suyu, arzuladığınız tüm susuzluk giderici meyvelerle yapılan taze sıkılmış bir iksir gibidir.

Daha Fazla Detaylar

120.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

İÇERİK

Çarkıfelek meyvesi | Armut | Şeftali

Ruthless Paradize vape suyu, mükemmellikle dengelenmiş tropikal meyve aromalarının canlı bir deneyimidir. İlk içimden itibaren taze çarkıfelek meyvesi ve tatlı armut damak zevkinize çarpacak. Sulu şeftali notalarının yüzünüze bir gülümseme getireceği garanti edilir. Tatlı ve hafif ekşi tatların hayranları bu vape'yi sevecekler. Piyasadaki hiçbir şeye benzemeyen bir tada sahip olan gerçekten ferahlatıcı bir vape arıyorsanız, buldunuz. Paradize, tüm gün vape'iniz için rakip tanımayacağından emin olunan eşsiz bir lezzettir. Ruthless Vapor likitler, dünyanın en iyi vape suyu aromalarından bazıları olarak dünya çapında gazetelerde bilinmektedir. Her biri kendine özgü lezzet profiline sahiptir. Bu tat sizi çarpacak ve kendinizi sık sık kartuşunuzu doldururken bulacaksınız. Ruthless Vapor tarafından sunulan Paradize vape suyu, 3mg ve 6mg nikotin seviyelerinde mevcuttur.  

VG- PG Oranı: %70 VG- %30 PG

Nikotin Seçenekleri: 3-6mg

Şişe boyutu: 120ml

 

Salt likitler pod mod cihazlar ile kullanıma uygundur. Normal elektronik sigara ürünleri ile kullanıma uygun değildir. Salt likitlerde boğaz yanması olmadığından normal elektronik sigaralarda aldığınız fazla nikotini anlamak oldukça zordur.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 8

En Son Baktığınız Ürünler

Menü