Heisenberg Saltica Salt Likit

Saltica Heisenberg Salt Likit

Marka: Saltica

En geç 03 Haziran Pazartesi günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 247 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 247 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 7.41 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Saltica Heisenberg:

İçeriğindeki yaban mersini(blueberrie), süper meyve olarak da anılan turna yemişi(cranberrie) ve nane ile mentolün verdiği buz esintisi lezzetleri ve aromaları ile harmanlanmış olan Saltica Heisenberg Salt Likit sizlere daha önce hiçbir likitin yaşatmadığı içim keyifleri sunmak için özel olarak üretilmiş eşsiz bir salt likittir.

Daha Fazla Detaylar

495.00 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi

İngiltere menşeili, son teknolojili laboratuvarlarda el değmeden üretilen Saltica Salt Likitler ailesine  yeni eklenen Saltica Heisenberg Salt Likit 35 ve 50 mg'lık nikotin seçenekleri ile sizlerin tercihine sunulmuştur. Saltica Heisenberg Salt Likit 30ML'lik özel, ortalama sıcaklara dayanabilen, hiçbir şekilde sızdırma yapmayan ve  çocuk kilidi olan kapaklı şişeleriyle sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü