SMOK NexMesh SS316 0.4 Coil 5'li

SMOK NexMesh SS316 0.4 Coil 5'li

Marka: Smok

En geç 03 Haziran Pazartesi günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 50 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 50 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 1.50 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

SMOK nexMesh coiller, daha dolgun ve daha zengin bir lezzet sunmak için SMOK & OFRF nexMesh Pod Kiti için özel olarak tasarlanmıştır. İki tip Coil mevcuttur: 0.4ohm Kanthal A1 ve 0.4ohm SS316L. 0.4ohm Kanthal A1 coili daha geniş yüzey alanı, yoğunluk ve daha hızlı ısıtma hızı ile gelirken, 0.4ohm SS316L coili sıcaklık kontrolü için kullanılır. Alt bastırarak geçirme bağlantısını benimser ve bir MTL veya DL seçeneğinde kullanılabilir.

Daha Fazla Detaylar

100.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Smok NexMesh Coil

NexMesh Pod Kitleri için Smok Yedek Coiller, paket başına 5 ADET, SS316 Mesh coilleri veya DC MTL coilleri, daha dolgun ve zengin tadı sunmak için tasarlanmış konik örgü ısıtma elemanlı Mesh coilleri, ısınan geniş yüzeyle seçebilirsiniz daha hızlı ve ısıyı hızla dağıtır, MTL vaping için uygun DC MTL Coilleri ve tatmin edici boğaz vuruşu sağlar ve orijinal lezzeti korur.

 

Smok NexMesh kartuş ile uyumludur.

Özellikleri:

NexMesh Coil Serisi

0.4ohm SS316 Coil 15-20W

0.4ohm DC MTL Coil 12-25W

PressFit Coil Kurulumu

Kutu içeriği:

5 * Smok nexNesh Pod Coil (5 Adet / Paket)

 
Bilgi Kartı
Kutu İçi Adeti 5 Adet
Ohm 0.4Ω

Benzer Ürünler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü