Smok Rolo Badge Kartuş

Smok Rolo Badge Kartuş

Marka: Smok

En geç 03 Haziran Pazartesi günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 50 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 50 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 1.50 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


094PMT597

Yeni ürün

SMOK Rolo Badge Pod Kartuş 2ml kapasiteli Smok Rolo Badge için tasarlanmıştır. Her yerde taşıyabilir ve kaliteli lezzetlerin tadını çıkarabilirsiniz.

Daha Fazla Detaylar

100.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

SMOKTech tarafından üretilmiş olan Rolo Badge, elmas biçimli ve farklı tasarımlı bir pod elektronik sigara modelidir. Smok Rolo Badge 3lü POD (Kartuş- Coil) de üç adet pod kartuş içermektedir. Bu pod kartuşlar, SMOK ROLO Badge pod e-sigara modeline uygun biçimde tasarlanmıştır. Örneğin Smok Rolo Badge 3lü POD (Kartuş- Coil) paketinden çıkan tüm pod kartuşlarda coil yapısı yatay olarak pod kartuşa yerleştirilmiştir.

Smok Rolo Badge 3lü POD (Kartuş- Coil) paketi içinden çıkan pod (kartuş) yapıları aynı özelliklere sahiptirler. 3 adet pod kartuşun hepsi 1.2 ohm dirençli coil yapısı ile güçlendirilmiştir. Buna ek olarak her pod kartuş 2 ml salt likit kapasitesine sahiptir. Bu salt likit haznesi pod kartuş kısımlarının altında bulunan bir tür salt likit dolum kısmından doldurulur. Dolum işlemini gerçekleştirebilmek için pil gövdesinden SMOK ROLO Badge Pod (Kartuş) Yapısını ayırmanız gerekmektedir.

SMOK Rolo Badge için özel üretilmiş pod kartuş paketinden çıkan pod kartuşlar entegre ve büyük bir ağızlığa sahiptir. Bu sayede pod kartuş yapıları yoğun buhar sağlayabilirler.

 

Parametreler:

Smok Rolo Badge POD yapıları cihazın pil gövdesine uygun olarak yatay yerleştirilmiş coil yapılarına sahiptir.

Her Pod (Kartuş) 2 ml salt likit kapasitesine sahiptir. Salt likit dolumu pod yapısının altındaki iki ana girişten salt likit şişesiyle hafifçe sıkılarak yapılır. Dolum için ekstra bir malzemeye ihtiyaç yoktur.

Pod kartuşlar 1.2 Ohm dirence sahiptirler. MTL- sigara içimi için ideal, orta seviyede boğaz vurumu sunan bir içim sağlar.

 

Paket İçeriği:

3 Adet Smok Rolo Badge POD (Kartuş- Coil) / 1.2 Ohm Yatay Coil- 2 ML SALT Likit Kapasitesi.

 
Bilgi Kartı
Tank Kapasitesi 2 ml
Kutu İçi Adeti 3 Adet
Ohm 1.2Ω

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü