Smok Rolo Badge Kartuşu 3'lü Paket

Smok Rolo Badge Kartuşu 3'lü Paket

Marka: Smok

En geç 25 Temmuz Perşembe günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 45 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 45 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 1.35 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


094PMT35

Yeni ürün

Pod e-sigara modellerini kullanmakta oldukça kolay ve güvenilirdir. Usb portu üzerinden bilgisayarlarda aracılığıyla rahat bir şekilde şarj edilebilir. Öte yandan şarj kablosu üzerinden de aralıksız bir şekilde şarj işleminin yapılması mümkündür.

Daha Fazla Detaylar

90.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

2ml kapasiteye sahip 1,2 ohm direnç derecesinde olan Smok Rolo Badge Kartuşu 3’lü Paketler halinde satışa sunulmuştur. Smok Rolo Badge Kartuşu bu alanda doğrudan iyi bir karar vermeniz için idea bir üründür.

Pod modu devamlı olarak kullanmaya devam edebilmek için tek yapmanız gereken şey kartuşun değiştirilmesini sağlamaktır. Bu adımdan sonra pod mod sigara kullanımına devam edebilir ve eskiye nazaran daha kolay bir kullanım sağlayabilirsiniz.


Smok Rolo Badge Kartuşu 3’lü Paketler halinde satıldığından dolayı uzunca bir süre kartuş konusuna çözüm getirmiş olacaksınız. Bu şekilde pod e-sigara modellerinin en önemli kısımlarından biri olan kartuşlar için daha doğru bir tercihte bulunulabilir.

Sigara bağımlılığından daha hızlı bir şekilde kurtulmak için e-sigara kullanımı gündeme gelmektedir. Özellikle bu cihazlar üzerinden yılların bağımlığına sahip olan bireyler bile, sigara bağımlığını bitirebilme şansı elde edebilirler.

Sürekli olarak gelişen e-sigara teknolojiside kendi içinde pek çok farklı modellere sahiptir. İsteğe bağlı olarak bu cihazlardan biri seçilerek sigara bağımlılığına bir çözüm sağlanabilir.

Smok Rolo Badge Pod kartuş, yeni nesil e-sigara modellerinde sıklıkla kullanılan bir sarf malzemesidir. Düşük enerji tüketimi sağlayan bu cihazlar, geleneksel e-sigara modellerinden ayrılan pek çok avantaja sahiptir. Özellikle e-sigara kullanıcılarının sıklıkla şikayet ettiği konulardan biri olan sızıntı gibi durumlar pod mod e-sigara modellerinde kesinlikle görülmez.

Ayrıca ıslanan işlemciden kaynaklı olarak ortaya çıkacak problemlerinde önüne geçen bir tasarım halindedir. Bu nedenle pod mod kartuşa sahip olan pod e-sigara modelleri günden güne yaygınlaşan bir yapıya sahiptir. Güvenilir olması ve işlemi daha verimli bir şekilde sonlandırmaya yardımcı olması bu alana olan ilgiyi arttırıyor.

Pod mod e-sigara modelinin seçimi kadar, pod kartuş modeline doğru bir şekilde karar verilmesi de önemlidir. Özenli bir şekilde yapılacak seçim sonrası cihazdan alınan verim biraz daha fazla arttırılabilir.

 
Bilgi Kartı
Tank Kapasitesi 2 ml
Kutu İçi Adeti 3 Adet
Ohm 1.2Ω

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü