Smok Solus Kartuş

Smok Solus Kartuş

Marka: Smok

En geç 03 Haziran Pazartesi günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 337 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 337 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 10.11 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

675.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Smok Solus yedek podları, Smok Solus pod kitine uyacak şekilde yapılmıştır ve 3 ml'ye kadar e-likit tutabilir. Otantik bir MTL (Ağızdan Akciğere) vape sağlayan, bölmenin içine yerleştirilmiş 0,9 Ohm'luk bir bobine sahiptirler. Bunun da ötesinde, yerleşik olduklarından, zamanı geldiğinde bölmeyi değiştirebilir ve dağınık bobin değişiklikleri konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Özellikler:

Smok Solus Kartuşu
3ml E-likit Kapasitesi
Dahili Mesh Coiller
MTL Vaping
Yan Dolgu
Yüksek PG E-Sıvıyı Destekler

Doldurmaya hazır olduğunuzda, yeniden doldurmanın kolay bir yolu için kapağın yan tarafındaki tıpayı çıkarmanız yeterlidir. En iyi sonuçlar için 50/50 konsantrasyonlu bir e-likitin kullanılmasını öneriyoruz. Gizli bir miktarda buharla bir MTL soluma yaratacaktır. Ayrıca e-likiti daha hızlı ısıtan coilin file tasarımı sayesinde gelişmiş bir lezzet yaşayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kutu İçeriği:

3 x Smok Solus Kartuş

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü