Tesla WYE Pod Mod

Tesla WYE Pod Mod

Marka: Tesla

En geç 25 Nisan Perşembe günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 135 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 135 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 4.05 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Parametreler:
Boyut: 91 x 32,5 x 13,5 mm
Tank kapasitesi: 2ml
Malzeme: PC
Pil: Dahili 430mAh
Gerilim seviyesi: 3.0V / 3.3V / 3.6V / 3.9V
Giriş gerilimi: 3V-4.2V
USB: 5V / 400mA
Coi direnci: 1.2ohm Seramik Coil
Şarj süresi: 1 Saat

Tesla WYE 430 mAh Pod Mod Paket İçeriği:

1 Adet Teslacigs Tesla WYE Pod Gövdesi

1 Adet Teslacigs Tesla WYE Pod Kartuşu (1.2 Ohm Dirençli / 2 ML SALT Likit Hazneli / Alttan Dolum / Seramik Coil İle Güçlendirilmiş Pod)

1 Adet Mikro USB Şarj Kablosu

1 Adet  Kullanıcı Kılavuzu (İngilizce) 

Tesla WYE 430 mAh Pod Mod Özellikleri

Boyutlar / Gövde / Tip: 91 mm / 31 mm / 13.5 mm Boyutlarında Olan Tesla WYE 430 mAh Pod, Son Derece Basit Bir Yapıya Sahiptir Ve Gövdenin Özellikle Etrafı ve Alt Kısmı Yumuşak Plastikle Kaplandığı İçin Çarpma Ve Düşmeye Dayanıklıdır.

Pil / Watt Gücü / Ohm Değerleri: 430 mAh' lık Küçük Bir Pile Sahip Olan Tesla WYE 430 mAh Pod , Direkt Akım Çıkışı Sağlayarak Çalışan Tesla WYE 430 mAh Pod, 3.0 - 3.9 Volt Akım Çıkışı İle Çalışır. Gövdesine Göre Son Derece Güçlü Bir Pile Sahiptir.

Pod Kartuş Özellikleri: 1.2 Ohm Dirençli Coil (Kartuş) Yapıları Kullanan Tesla WYE 430 mAh Pod, 2 ML Bir Salt Likit Kapasitesine Sahiptir. Mıknatıslı Bir Pod Kartuş Sistemi Kullandığı İçin Tesla WYE 430 mAh Pod, Rahat Bir Günlük Kullanım Sunar. Pod Kartuş Sisteminin Alt Kısmındaki Kısımdan Salt Likit Dolumu Yapılır. Silikon Kapak Salt Likit Sızıntısını Önler.

Diğer Özellikler: PC Olarak Da Bilinen Polietliten - Carbonit Malzemeden Üretilen Gövde Oldukça Hafiftir. Bu Hafif Gövde Yapısı Sayesinde Tesla WYE 430 mAh Pod Yere Düşse Veya Darbe Alsa Da Buhar Üretmeye Devam Edebilir. Gövdesi Üzerindeki Ateşleme Düğmesi Sayesinde Çalıştırılan Tesla WYE 430 mAh Pod, LED Bildirim Işıkları Sayesinde Pil Seviyesi Hakkında Size Bilgi Verir. 

Daha Fazla Detaylar

270.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Tesla WYE Pod Mod, şık ve kompakt bir tasarıma sahiptir, 430mAh şarj edilebilir pil, dört farklı voltaj çıkış seviyesi ve salt likit kullanan daha güçlü konsantre e-sıvılardan en saf aromaları ortaya çıkarmak için entegre bir pamuk coile sahiptir. Tek düğmeli tasarım, çalıştırmayı kolaylaştırır. Kartuş 2 mL e-likit alabilir ve 1.2 ohm organik pamuk coil ile donatılmıştır.

En Son Baktığınız Ürünler

Menü