Voopoo Argus Pod Kartuş

Voopoo Argus Pod Kartuş

Marka: Voopoo

En geç 03 Haziran Pazartesi günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 379 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 379 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 11.37 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

759.00 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi

VOOPOO Argus Pod Kartuşu, MTL buharcılar için mükemmel olan VOOPOO Argus Pod Sistem Kiti için tasarlanmıştır. 2ml likit barındırır ve entegre bir 0.7ohm veya 1.2ohm coile sahiptir. Alttaki 4 delikli hava girişi harika bir buhar sağlar ve coilin daha yumuşak bir boğaz vuruşu yapması için hava akışını artırır. Mıknatıslarla bağlanır ve likiti yeniden beslemek için yandan doldurma tasarımına sahip ergonomik bir ağızlığa sahiptir.

Kartuş Çeşitleri

0.7ohm Veya 1.2ohm

VooPoo'nun Argus Kit Değiştirme Bölmeleri, pürüzsüz bir tat sağlamak için hava akışını genişleten 4 delikli bir hava girişine sahiptir. Doldurma işlemi kolaydır, kartuşu çıkarın ve en sevdiğiniz e-likit ile doldurun.

Tam görüşlü kartuş, e-likit hacmini istediğiniz zaman dışarı çekmeden kontrol etmenizi sağlar. Sızdırmaz tasarım, e-likitinizin her zaman bölmeye güvenli bir şekilde sabitlenmesini sağlar.

Bu kartuşları VooPoo Argus Pod Kit ile kullanın.

PAKET İÇERİĞİ

3 x Voopoo Argus Pod Kartuş

Aynı kategorideki diğer ürünler: 29

En Son Baktığınız Ürünler

Menü