Vozol Star 6000 Blue Razz Lemon Pod

Vozol Star 6000 Blue Razz Lemon Pod

Marka: Vozol

En geç 18 Haziran Salı günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 212 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 212 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 6.36 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


152PMT1633

Yeni ürün

425.00 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Vozol Star 6000, cihazın %65'inde PCR malzemelerinin kullanıldığı güzel, şık ve kompakt bir cihazdır. Bunu yaparak, vape cihazları daha sürdürülebilir bir şekilde üretilir, israflı üretimi ve karbon emisyonlarını azaltır. Ayrıca, malzemeler serpilmiş bir yüzeyin dokusunu verir. Bunu canlı renk paleti ve cihazın yuvarlak tasarımıyla birleştirin, alıcılar eğlenceli ve gelecek vaat eden bir deneyim yaşarlar. Kaplama ipeksi bir his verir ve yumuşak ağızlık aynı zamanda bu cihazın kullanımını ve deneyimini çok daha rahat hissettirir.

VMAT Mesh Coil, herhangi bir cihazın en önemli yönüne katkıda bulunur ve tadı budur. Bu özel bobin, aromanın cihazdan kolayca akmasını sağlayarak gereksiz tıkanıklıkları en aza indirir.

6000 Nefes Çekim

VAMT Mesh Coil

14ml E-Likit | 50 mg nikotin

500mAh şarj edilebilir pil

Type-C Şarj

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü