Lost Vape Orion Mini Pod Kit

Lost Vape Orion Mini Pod Kit

Marka: Lost Vape

En geç 25 Temmuz Perşembe günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 475 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 475 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 14.25 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

950.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Entegre 800mAh pil, 8-17W aralığı içeren ve UB Mini S Bobin Serisi ile uyumlu olan Lost Vape Orion Mini 17W Pod Sistemini keşfedin. Dayanıklı çinko alaşımından üretilen Orion Mini 17W'nin kasası, içindeki Quest Chipset için güçlü koruma sağlar. Entegre 800mAh pil ile çalışan Orion Mini, tek bir işlem düğmesi ile seçilebilen 3 kademeli güç seviyelerinde 8-17W'a kadar güç sağlar. Yeni UB Mini S Coillerini kullanan Orion Mini, en sevdiğiniz likit veya nikotin tuzundan lezzetli lezzet ve buhar sağlamak için 0,8 ohm ve 1,2 ohm dirençli bobinleri çağırabilir. Bölme içinde 3 mL'ye kadar E-likit tutan Lost Vape Orion Mini, mümkün olan en iyi vape için hava akışını anahtar aracılığıyla ayarlayabilir.

Paket İçeriği

1 Lost Vape Orion Mini
1 Lost Vape Orion Mini Kartuş
1 0.8ohm UB Mini S1 Coil
1 1.2ohm UB Mini S2 Coil
1 Tip-C USB Kablosu
1 Kullanım Kılavuzu
1 Garanti Kartı

Orion mini pod renkler

Aynı kategorideki diğer ürünler: 20

En Son Baktığınız Ürünler

Menü