Smok infinix Pod Kit E Sigara

Smok infinix Pod Kit E Sigara

Marka: Smok

En geç 18 Haziran Salı günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 95 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 95 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 2.85 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

SMOK INFINIX, günlük yaşamlarında kolaylık, verim ve güçlü bir sistem arayanlar için mükemmel bir seçimdir.

Smok Infinix Pod Mod, şık görünümü ve küçük tasarımı ile gittiğiniz her yerde yanınızda olacaktır. 250mAh bataryaya sahip olan pod cihaz, ateşleme düğmesinin olmayışıyla da dikkat çekmektedir. 2 adet 2ml kartuşa sahip olan e-sigara, yaratıcı dizaynı, geliştirilmiş teknolojisi ile sınırsız bir buhar keyfi yaşatmaktadır.

Daha Fazla Detaylar

190.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Smok INFINIX 2 Kit, INFINIX’in yükseltilmiş bir sürümüdür. İlk neslin tarzını takip ediyor, ince ve şık, her yere götürmenizi sağlıyor. Dahili 450mAh batarya ile güçlendirilmiş, batarya kapasitesi 250mAh olan INFINIX’ten daha uzun içim süresi sağlayabilir. Bu sürümde ayrıca çok renkli bir LED gösterge var, cihazın koşullarını farklı renklerle net bir şekilde öğrenebilirsiniz. Her ikisi de 2ml kapasiteye sahip olan sette bulunan iki kartuş var, bunları istediğiniz likit ile doldurabilirsiniz. Ateşleme düğmesi yok, yukarı ve aşağı düğmeler yok, sadece basitçe nefes verin, infinix 2 tarafından sağlanan keyfi hissedebilirsiniz.

Dahili olarak SMOK, INFINIX içinde 250mAh dahili bataryayı entegre ederek, batarya ömrü geribildirimi sağlamak için LED ışık göstergeli ve mikro USB portu üzerinden kolayca şarj edilebilir.

Değiştirilebilir kartuş, doldurulabilir likit bölmesine sahiptir. Bir kauçuk tıpa ile çevrelenmiş basit yan dolum yöntemiyle akıllıca tasarlanmış. Atomizer coili, optimum buhar üretimi ve lezzet artırımı sağlamak için kapalı olan özel bir pamuk kullanılarak kartuş içine entegre edilmiştir. Yeni nesil all-in-one sistemlerini güzel bir şekilde oluşturulmuş bir üniteye sahip olan SMOK INFINIX, bu e sigara pazarında başarıya ulaşmaya hazır.

PARAMETRELERİ

Boyut: 110 x 12,5 x 11mm 
Pil Kapasitesi: 250mAh

Bekleme Akımı: u 200uA 
Likit Kapasitesi: 2ml 
Coili: 1.4ohm 
Giriş Voltajı: 3.3 - 4.2V 
Çıkış Watt: 10 - 16W 
Enjeksiyon Şişesi Kapasitesi: 10.0ml

Smok Infinix, 2 ml salt likit kapasitesi bulunan bir pod kartuş ile çalışır. Bu pod kartuşlar silikon kapakla korunmaktadır ve paket içeriğinden çıkan özel bir dolum şişesiyle doldurulur. Pod kartuşlar drip tip (ağızlık) ile entegredir ve 1.4 ohm dirence sahiptir.

Hava kanalları ile güçlendirilmiş pod kartuşlara ek olarak 8 saniye ateşleme koruması, kısa devre koruması ve düşük voltaj uyarısı Smok Infinix' in özelliklerindendir. Özel dolum şişesi metal ağızlıklıdır ve 10 ml kapasitelidir. 

PAKET İÇERİĞİ

  •   1 Adet INFINIX Mod (250mAh)
  •   2 Adet 2ml Doldurulabilir Kartuş (1.4ohm)
  •   1 Adet E-Likit Dolum Şişesi
  •   1 Adet USB Şarj Kablosu
  •   1 Adet Kullanım Kılavuzu

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü