Smok Propod GT Pod Kit

Smok Propod GT Pod Kit

Marka: Smok

En geç 22 Nisan Pazartesi günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 450 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 450 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 13.50 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

900.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Smok Propod GT vape kiti, yeni buharcıların yanı sıra biraz daha basit bir şeyin peşinde olan daha deneyimli kullanıcılar için iyi bir seçimdir. Şarjlar arasında daha uzun süre vape yapmanıza olanak tanıyan ve 22W maksimum çıkış sağlayan dahili 700mAh pil ile çalışır. Başlamanıza yardımcı olmak için, 0,8 Ohm ve 0,6 Ohm dahili coil içeren iki adet yeniden doldurulabilir pod ile birlikte gelir. 

Uyumlu Kartuşlar  >  Smok Novo / NOVO 2 / Novo 2X 

Yeni Başlayan Dostu MTL Pod Kiti
700mAh Dahili Pil
22W Maksimum Güç Çıkışı
2ml Yeniden Doldurulabilir Kartuşlar
Ayarlanabilir Hava Akışı
Yerleşik Coiller

Ürünle birlikte verilen kartuşlar 2 ml'ye kadar likit alabilir ve bunları doldurmak kolaydır, çünkü tek yapmanız gereken doldurma portunu ortaya çıkarmak için silikon tıpayı kaldırmaktır. Dahili coiller, daha fazla likiti daha hızlı ısıtarak likitinizin lezzetini artıran bir mesh tasarımına sahiptir. Coilleri eşleştirmek için, en iyi sonuçlar için 50/50 likit veya daha yüksek PG seçeneği ile eşleştirmenizi öneririz.

Kutu İçeriği

Smok Propod GT Pod
0.8 Ohm Smok Novo Kartuş
0.6 Ohm Smok Novo Kartuş
USB-C Şarj Kablosu
Kullanıcı Kılavuzu

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü