Custard Monster Vanilla 100ml

Custard Monster Vanilla 100ml

Marka: Monster Vape Labs

En geç 03 Haziran Pazartesi günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 170 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 170 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 5.10 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Genel olarak zengin ve tuzlu bir karışım için Muhallebinin kremsiliğini Vanilya'nın tatlılığıyla bir araya getiren klasik bir lezzet!

Daha Fazla Detaylar

340.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Genel olarak zengin ve tuzlu bir karışım için Muhallebinin kremsiliğini Vanilya'nın tatlılığıyla bir araya getiren klasik bir lezzet!

Custard Monster, 100 ml'lik tombul goril şişesinde gelen birinci sınıf bir e-likittir. %75 bitkisel gliserin (VG) ve %25 propilen glikol (PG) baz, en iyi tadı isteyenler için harikadır.

Vanilla Custard - Monster Vape Labs E-Likit 100ml

Tatlar:

• Vanilyalı Muhallebi - Vanilya | muhallebi

Özellikleri:

• Şişe Boyutu - 100mL Unicorn Şişe
• Mevcut Nikotin - 0mg | 3mg | 6mg
• VG/PG Oranı - 70VG/30PG

 

Muhallebi Canavarı Vanilya, güvenli bir şişe ambalajında ​​100 ml'lik bir miktarla gelen birinci sınıf e-likitlerden biridir. Bir yaz gününde lezzetli bir smoothie gibi damak tadınızı canlandıran hem ferahlatıcı hem de lezzetli bir lezzet patlamasıdır. Bununla birlikte, lezzetli tatlı, kremsi ve kalın bir vanilyalı muhallebi tat tomurcuklarını memnun edecek ve dolayısıyla duyuları tazeleyecektir.

Bu Muhallebi Canavarı e-likit, genel olarak zengin ve tuzlu bir karışım için muhallebinin kremalılığını klasik lezzetle bir araya getiren lezzetle doludur. En iyi aromayı isteyenler, bitkisel gliserin olan %70 VG ve propilen glikol anlamına gelen %30 PG olduğunu bilmelidir.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 10

En Son Baktığınız Ürünler

Menü