Ice Monster Mangerine Guava 100ml

Ice Monster Mangerine Guava 100ml

Marka: Monster Vape Labs

En geç 25 Nisan Perşembe günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 170 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 170 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 5.10 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Parlak mandalina ve tropik guava kombinasyonu, lezzetli bir smoothie gibi damak tadınızı canlandıracak. Soğuk mentol ilavesi, bu e-sıvıyı olabildiğince ferahlatıcı hale getirir.

Daha Fazla Detaylar

340.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Ice Monster, Mangerine Guava 100ml e-likit hayal ederek meyve karışımlarını bir sonraki seviyeye taşıdı. Parlak mandalina ve tropik guava kombinasyonu, lezzetli bir smoothie gibi damak tadınızı canlandıracak. Soğuk mentol ilavesi, bu e-sıvıyı olabildiğince ferahlatıcı hale getirir.

Mangerine Guava likit içinize çekerken, keskin ve şekerli tadı sizi cennete gönderirken, tropikal guava aroması her tat tomurcuğunda karıncalanır. Ardından tatlı bir mandalina aroması, neşeli narenciye tadıyla susuzluğunuzu giderir. Nefes verirken buz gibi bir mentol akışı sizi serinletir.

Mangerine Guava e-likiti, 100 ml'lik bir tombul goril şişesinde gelir. Bu e-likitin yüzde 75 bitkisel gliserin (VG) ve yüzde 25 propilen glikol (PG) bazı, hayal edilebilecek en şişman, en kabarık bulutları isteyenler için harika.

100mL Tombul Goril Şişe
%75 VG
%25 PG
USA Yapımı
Mevcut nikotin: 0mg, 3mg, 6mg

Ice Monster (Monster Vape Labs) tarafından Mangerine Guava, vape sahnesini vurmak için en heyecan verici yeni tatlardan biridir. Buz Canavarı, Mango, Mandalina ve Guava'yı ferahlatıcı bir Mentol kaplamasıyla harmanlayarak gerçekten egzotik bir deneyim yarattı. Adalara yapılan bir gemi yolculuğunda buzlu tropikal bir içecek içtiğinizi düşüneceksiniz. Rahatlayın, arkanıza yaslanın ve bu heyecan verici yeni vape'nin tadını çıkarın!. Bahse gireriz bunu bir an için elinizden bırakamayacaksınız. O KADAR İYİ! En çok satan yeni e likit olmasına şaşmamalı. Bugün bir şişe Mangerine Guava alın ve keyfini çıkarın. Hakediyorsun!

Aynı kategorideki diğer ürünler: 10

En Son Baktığınız Ürünler

Menü