Frozen Fruit Monster Strawberry Kiwi Pomegranate Ice 100ml

Frozen Fruit Monster Strawberry Kiwi Pomegranate Ice 100ml

Marka: Monster Vape Labs

En geç 15 Nisan Pazartesi günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 170 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 170 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 5.10 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Soğutulmuş kivi ve nar, her yönden tatmin edici bir deneyim için tüm lezzetleri bir araya getiren keskin bir iyilik hissi katıyor.

Daha Fazla Detaylar

340.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Dondurulmuş Meyve Canavarı, bir şişede buzlu bir yaz. Çilekli Kivi Narlı Buz, bir yaz gününde ferahlatıcı bir smoothie gibi damak tadınızı canlandıran serin ve lezzetli bir lezzet patlamasıdır.

SKPI e-likitini içinize çekerken, şekerli tadı sizi cennete gönderirken donmuş tatlı çilek damaklarınıza sıçrar. Soğutulmuş kivi ve nar, her yönden tatmin edici bir deneyim için tüm lezzetleri bir araya getiren keskin bir iyilik hissi katıyor.

Frozen Fruit Monster e-likit, 100 mL'lik tombul goril şişesinde gelir. Bu e-likitin yüzde 75 bitkisel gliserin (VG) ve yüzde 25 propilen glikol (PG) bazı, en lezzetli e-sıvıyı isteyenler için harika.

100mL Tombul Goril Şişe
%75 VG
%25 PG
USA Yapımı
Mevcut nikotin: 0mg, 3mg, 6mg

Dondurulmuş Meyve Canavarı Çilek Kivi Narlı ICE eJuice - Nefes aldığınızda, şekerli tadı sizi cennete gönderirken tatlı çilek damaklarınıza sıçrar. Ayaz kivi ve nar, her yönden tatmin edici bir deneyim için tüm lezzetleri bir araya getiren keskin bir iyilik ipucu ekler. Frozen Fruit Monster E-Sıvı, bir yaz gününde lezzetli bir smoothie gibi damak tadınızı canlandıran buz gibi, serin ve ferahlatıcı bir lezzet patlamasıdır.

Aynı kategorideki diğer ürünler: 10

En Son Baktığınız Ürünler

Menü