Uwell Caliburn A2 Kartuş

Uwell Caliburn A2 Kartuş

Marka: Uwell

En geç 25 Nisan Perşembe günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 397 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 397 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 11.91 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

795.00 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Uwell Caliburn A2 Kartuş

Uwell Caliburn A2 Yedek kartuşları, Uwell Caliburn A2 Sub-Ohm Pod Sistemi ile kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 2 mL e-Likit kapasitesi sunarlar ve optimum lezzet ve yoğun buhar üretimi sağlayan Pro-FOCS Teknolojisine sahiptirler. Podlar, optimum performans için önceden kurulmuş 0.9ohm UN2 mesh coil ile dörtlü paketler halinde gelir. Her bölme, pürüzsüz bir vape deneyimi ve harika lezzet üretimi sağlayan 1,5 ohm'luk bir bobin ile donatılmıştır! Bölmeler ayrıca, en sevdiğiniz e-sıvıyı her bölmeye hızlı bir şekilde eklemenizi sağlayan kolay bir üstten doldurma tasarımına sahiptir.

2 ml'lik kartuş kapasitesi, gün boyu size yetecek kadar meyve suyu sağlar. Yeniden doldurmaya gerek yok! 0.9ohm mesh Coil, lezzet ve buhar üretiminin mükemmel dengesini sunar. Geleneksel bobinlere göre daha uzun ömürlü Coil ömrü. Kullanılmış bölmeyi cihazınızdan çıkarın ve yenisiyle değiştirin. Tescilli mesh coil sistemi, gerçekten tatmin edici bir deneyim için mükemmel lezzet rekreasyonu ve gelişmiş hava akışı sağlar
Üstten doldurma sistemine sahip yenilikçi bir tasarıma sahiptir ve bobin kafasını çıkarma zahmetine girmeden bölmelerinizi kolayca doldurmanıza olanak tanır.

 

Paket İçeriği

4 adet Caliburn A2 Kartuş

Aynı kategorideki diğer ürünler: 29

En Son Baktığınız Ürünler

Menü