IVG Pina Colada Salt

IVG Pina Colada Salt

Marka: IVG Likit

En geç 25 Nisan Perşembe günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 129 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 129 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 3.87 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Pürüzsüz hem de meyveli tatları birleştiren bir kokteyl karışımıdır. Tropikal bir ananas aroması, nefes alırken başlar, ardından soğutulmuş bir buzla bitmeden önce hindistancevizi ve hafif kremadan oluşan tatlı bir kombinasyon izler.

Daha Fazla Detaylar

259.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

IVG'nin Pina Colada salt nikotin e-likit, hem pürüzsüz hem de meyveli tatları birleştiren bir kokteyl karışımıdır. Tropikal bir ananas aroması, nefes alırken başlar, ardından soğutulmuş bir buzla bitmeden önce hindistancevizi ve hafif kremadan oluşan tatlı bir kombinasyon izler.

Pina Colada nic salt e-likit, 30mg veya 50mg nikotin gücü ile 30ml uyumlu şişelerde mevcuttur. Bu e-sıvı tuzlu nikotin kullanır, böylece boğazınız pürüzsüzleşir ve nikotin ihtiyacınızı hızla gidermek için daha hızlı bir emilim yaşarsınız.

Pina Colada salt nic e-likit, bir pod cihazında veya başlangıç kitinde kullanıldığında minimum bulut üretimi ile derin lezzet için ideal olan %50 VG konsantrasyonuna sahiptir.

IVG, en kaliteli aroma karışımlarından oluşan geniş koleksiyonuyla tanınan bir İngiliz e-likit üreticisidir.

30ml E-Likit Şişeleri
%50 VG / %50 PG
Salt Nikotin Karışımları
30mg ve 50mg Nikotin Güçlü Yönleri
Başlangıç Kitleri ve Pod Cihazları için Tasarlandı
İngiltere'de Üretildi
Çocukların açamayacağı kap
Dış Mühür

Aynı kategorideki diğer ürünler: 8

En Son Baktığınız Ürünler

Menü