IVG Strawberry Watermelon Salt

IVG Strawberry Watermelon Salt

Marka: IVG Likit

En geç 03 Haziran Pazartesi günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 129 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 129 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 3.87 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Hiçbir şey çilek ve karpuzun ağız sulandıran tadını yenemez ve size mükemmel bir sulu meyve suyu patlaması bırakır.

Daha Fazla Detaylar

259.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Çilek Karpuz IVG Salts tarafından çiğnenmiş salt nikotin e-likit, tatlı meyvelerin bir kombinasyonunu içeren bir şeker karışımıdır. Olgun bir tada sahip çilek ve soğuk karpuz, karmaşık bir e-likit için şekerli sakızla karıştırılır.

Bu e-likit, bir pod cihazında veya başlangıç kitinde kullanıldığında minimum bulut üretimiyle derin lezzet için ideal olan %50 VG konsantrasyonuna sahiptir.

Çilek Karpuz Çiğneme, tuz nikotin kullanır ve 30 mg ve 50 mg gücünde 30 ml'lik şişelerde bulunur. Salt nic e-likitleri daha pürüzsüzdür ve standart e-likitlere kıyasla nikotin gücünden hiçbir şey kaybetmeden daha hafif bir boğaz vurumu sağlar.

Salt koleksiyonu, cesur, genellikle meyveli tatlar üzerinde yoğunlaşmaları ile tanınan İngiltere merkezli bir üretici olan IVG tarafından yaratılmıştır.

30ml Şişeler
%50 VG / %50 PG
Salt Nikotin Karışımları
30mg ve 50mg Nikotin Gücü
Başlangıç Kitleri ve Pod Cihazları için Tasarlandı
İngiltere yapımı
Çocukların açamayacağı kap
Dış Mühür
Geri Dönüşümlü Şişe

Aynı kategorideki diğer ürünler: 8

En Son Baktığınız Ürünler

Menü