IVG Pink Lemonade Salt

IVG Pink Lemonade Salt

Marka: IVG Likit

En geç 03 Haziran Pazartesi günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 129 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 129 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 3.87 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Tatlı greyfurt ipuçlarıyla en sevdiğiniz limonata

Daha Fazla Detaylar

259.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

IVG Salts'ın Pembe Limonata nikotin tuzu e-sıvı, baştan sona tatlı ve keskin bir meyve aromasına sahiptir. Nefesle alınan gazlı bir limonata, tatlı ama keskin greyfurt ve pembe meyveler ile eşleştirilir.

%50 VG konsantrasyonunda mevcut olan bu e-likit, bir başlangıç kiti veya kapsül cihazı gibi ağızdan akciğere vape kitlerinde en iyi sonucu verir. Vape edildiğinde, gizli bir buhar seviyesi ve net bir lezzet üretecektir.

IVG, salt nikotin kullanarak, nikotin içeriğini azaltmak zorunda kalmadan yumuşak bir boğaz vuruşu sağlayacak bir karışım yarattı. Pembe Limonata, 30mg ve 50mg nikotin kuvvetlerinde mevcuttur.

Salt koleksiyonu, cesur, genellikle meyveli tatlar üzerinde yoğunlaşmaları ile tanınan İngiltere merkezli bir üretici olan IVG tarafından geliştirilmiştir.

30ml şişeler
30mg ve 50mg nikotin güçleri
Salt nikotin karışımları
%50 VG / %50 PG
Ağızdan akciğere vape kitleri için tasarlandı
İngiltere'de yapıldı
geri dönüştürülebilir şişe
Çocukların açamayacağı kap
Kurcalamaya açık mühür
ISO 7 temiz odada karıştırılmış ve şişelenmiş

Aynı kategorideki diğer ürünler: 8

En Son Baktığınız Ürünler

Menü