IVG Tropical Berry Salt

IVG Tropical Berry Salt

Marka: IVG Likit

En geç 17 Haziran Pazartesi günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 129 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 129 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 3.87 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

Şekerli bir sakız aroması, belirgin bir buhar için bir dizi cesur tropikal meyve tadıyla tamamlanır.

Daha Fazla Detaylar

259.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Tropikal meyveleri mükemmel miktarda sakızla bir araya getiren bu lezzet, size en sevdiğiniz klasik sakızı getiriyor.

IVG Salts tarafından sunulan Tropical Berry Chew salt nikotin e-likiti, koyu ve zengin notalara sahip bir şekerleme karışımıdır. Şekerli bir sakız aroması, belirgin bir buhar için bir dizi cesur tropikal meyve tadıyla tamamlanır.

Bu %50 VG e-likit olup, bir pod cihazında veya başlangıç kitinde kullanıldığında minimum bulut üretimiyle derin lezzet için idealdir.

Tropical Berry Chew, salt nikotin kullanır ve 30 mg ve 50 mg gücünde 30 ml'lik şişelerde bulunur. Salt nic e-sıvıları daha pürüzsüzdür ve standart e-sıvılara kıyasla nikotin gücünden hiçbir şey kaybetmeden daha hafif bir boğaz vurumu sağlar.

Salt koleksiyonu, cesur, genellikle meyveli tatlar üzerinde yoğunlaşmaları ile tanınan İngiltere merkezli bir üretici olan IVG tarafından yaratılmıştır.

30ml şişeler
Salt nikotin karışımları
%50 VG / %50 PG
Başlangıç kiti veya pod kiti için tasarlandı
İngiltere'de yapıldı
Çocukların açamayacağı kap

Aynı kategorideki diğer ürünler: 8

En Son Baktığınız Ürünler

Menü