Uwell Caliburn AZ3 Pod

Uwell Caliburn AZ3 Pod

Marka: Uwell

En geç 30 Olabilir Perşembe günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 674 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 674 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 20.22 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

1,349.00 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Nefes alma aktivasyonu sayesinde, herhangi bir düğme veya menü ile uğraşmanıza gerek kalmaz, bunun yerine sadece ağızlığı üfleyebilirsiniz. Ardından cihazınız, sigara hissi veren bir MTL (Ağızdan Akciğere) için az miktarda buhar üretecektir. Yerleşik yonga seti, hangi kartuşu seçtiğinizi algılar ve vat miktarını otomatik olarak ayarlar; bu, tahmine gerek olmadığı ve her seferinde mükemmel güç seviyesi anlamına gelir.

Caliburn A3 kartuşları her biri en sevdiğiniz likitten 2 ml'ye kadar alabilir ve bunları yeniden doldurmak çok kolaydır, doldurma portunu ortaya çıkarmak için ağızlığı çıkarın, bölmeyi kitinizden çıkarmanız bile gerekmez. Yerleşik mesh coilleri, daha iyi lezzet için likiti daha hızlı ısıtır ve bunun yerine tüm kartuşu değiştirebileceğiniz için dağınık coil değişiklikleri hakkında endişelenmenize gerek kalmaz. Kartuşları 50/50 likit, salt likit veya daha yüksek PG seçenekleriyle eşleştirmenizi öneririz.

Kutu İçeriği

Uwell Caliburn AZ3 Cihaz
0,8 Ohm Caliburn A3 Doldurulabilir Kartuş (Önceden Yüklenmiş)
1.0 Ohm Caliburn A3 Doldurulabilir Kartuş (Yedek)
Type-C Kablo
Kullanım kılavuzu

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü