Uwell Caliburn X Pod

Uwell Caliburn X Pod

Marka: Uwell

En geç 17 Haziran Pazartesi günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 937 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 937 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 28.11 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Değerlendirme:
(1 yorum okuyun)

Yeni ürün

1,875.00 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Uwell Caliburn X pod kiti şık ve şık. Bu, kullanımı kolay olduğu ve MTL (Ağızdan Akciğere) tarzı bir nefes verdiği için yeni başlayanlar için iyi bir seçenektir. 850mAh dahili pil ile güçlendirilmiş, şarjlar arasında daha uzun süre vape yapabilirsiniz. Her kit, önceden takılmış bir ağ bobini ve daha iyi lezzet için bir yedek içeren bir Caliburn X doldurulabilir kapsül içerir.

Acemi Dostu
Dahili 850mAh Pil
Tek Tuşla Çalıştırma
Nefes Aktivasyonu
MTL Vaping
E-likit Penceresi
Ayarlanabilir Hava Akışı
2ml Doldurulabilir Kartuş

caliburn x renk

Caliburn X, iki saniye içinde beş kez tıklayarak cihazı açmak için kullanılan tek bir düğmeye sahiptir. Bu, karmaşık menülerde gezinme ihtiyacını ortadan kaldırır. Nefes alma aktivasyonu sayesinde, başlamak ağızlığa üflemek kadar basittir. Vape'niz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olmayı tercih ederseniz, çekiliş yapmak için düğmeyi de kullanabilirsiniz. Bu kit, ilk nefesten son nefese kadar tutarlı lezzet ve buhar üretimi sağlamak için sabit bir watt kullanır. Watt ve pil ömrü gibi ilgili bilgileri göstermek için cihazın ön tarafında küçük bir ekran bulunur. Bu kitte de küçük bir pencere var, böylece kapsülde ne kadar e-sıvı kaldığını daha iyi görebilirsiniz.

Kartuş, karışıklığı azaltmak için üstten doldurma tasarımına sahiptir, yani seçtiğiniz e-sıvı ile doldurmak için onu cihazınızdan çıkarmanız bile gerekmez. Bu bölmeye yerleştirilmiş 0,8 Ohm'luk bir bobin var - böylece hemen vaping yapmaya başlayabilirsiniz - ayrıca yedek bir 1.2 Ohm seçeneği. 0,8 Ohm bobin, 1,2 Ohm versiyonundan biraz daha fazla buhar üretecektir, ancak her ikisini de 50/50 ve yüksek PG e-sıvılarla eşleştirmenizi öneririz. Kitin ayarlanabilir hava akışı özelliği size daha sıkı veya daha gevşek bir çekiş seçeneği sunar, böylece size en uygun olanı deneyebilir ve görebilirsiniz.

Paket içeriği

Uwell Caliburn X Cihazı
Caliburn X Kartuş
UN2 Meshed-H 0.8 Ohm Caliburn G Coil
UN2 Meshed-H 1.2 Ohm Caliburn G2 Coil
Tip-C Şarj Kablosu
Kullanım kılavuzu

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Doğrulanmış satın alma

Tavsiye ederim

Cihaz bu sınıfın en kaliteli cihazlarından biri. Özellikle 3 ml kartuşlu cihaz satmanıza çok sevindim. Bende 2 ml kartuş vardı. Cihazı arkadaşıma aldım, kendime de 3 ml kartuş sipariş verdim. 2 ml'ye göre daha rahat bir kullanım sunuyor. Satucuya da teşekkür ederim, sorunsuz bir alışveriş yaşadım.

Bu açıklama sizin için yararlı oldu mu? Evet Hayır

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü