Uwell Cravat Pod Kit

Uwell Cravat Pod Kit

Marka: Uwell

En geç 17 Haziran Pazartesi günü kargoda

Bu ürünü satın aldığınızda hesabınıza 447 sadakat puanı eklenecek. Sepetiniz toplamda 447 sadakat puanına ulaşacaktır. Bir sonraki alışverişinizde kullanabilmek için 13.41 TL. kazanacaksınız.

Not: Puan sistemini sağlıklı şekilde kullanabilmeniz için lütfen mail adresinizi ve şifrenizi saklayınız. Daha fazla bilgi...


Yeni ürün

895.00 TL

Bu ürün artık stokta bulunmamaktadır

 
Daha Fazla Bilgi

Uwell Cravat pod kiti, gizli bir MTL (Ağızdan Akciğere) vape oluşturan bir cihaz arayanlar için basit ve hafif bir seçenektir. Bu kit, yalnızca 20,5 g ağırlığında ve yalnızca 9 mm kalınlığında 300 mAh pile sahiptir ve bu da onu en küçük doldurulabilir vape kitlerinden biri yapar. Cravat vape kiti, az miktarda buhar üreten ve lezzet üretimini iyileştiren yeniden doldurulabilir bir ağ bobin bölmesi içerir.

Acemi Dostu
Uzun Ömürlü 520mAh Pil
Düğme / Nefes Etkinleştirildi
MTL Vaping
1.5ml Doldurulabilir Kartuşlar
Lezzet Artırıcı Mesh Bobinler

cravat pod renkleri

Bu kompakt kit, düğmesiz bir tasarıma ve nefes alma aktivasyonuna sahiptir; bu, vapinge başlamak için yalnızca ağızlığa üflemeniz gerektiği anlamına gelir. Bu kit, ne kadar pilinizin kaldığını size bildiren ve aynı zamanda podunuzu ne zaman değiştirmeniz gerektiğini bildiren bir LED göstergesine sahiptir. Uwell Cravat kitinde bir USB-C şarj bağlantı noktası vardır, bu da hızlı bir şekilde şarj olduğu anlamına gelir, böylece vapinge daha erken dönebilirsiniz.

Bu kitin içerdiği yeniden doldurulabilir kapsülün içinde bir ağ bobini vardır, bu da vape yaptığınızda, geliştirilmiş bir lezzet veren bobin ile daha fazla e-sıvının temas halinde olduğu anlamına gelir. Bu, %50 PG ve daha yüksek e-likitler için ideal olan 1.2 Ohm'luk bir kapsüldür veya daha hafif bir boğaz vuruşu arıyorsanız, daha yumuşak bir buhar için bu kiti bir tuz nikotin karışımıyla eşleştirebilirsiniz.

Paket İçeriği:

Uwell Cravat 300mAh Cihaz
Uwell Cravat Yeniden Doldurulabilir Kartuş
USB-C Şarj Kablosu
Kullanım kılavuzu

Aynı kategorideki diğer ürünler: 30

En Son Baktığınız Ürünler

Menü